×

Dzieci Catherine Zeta-Jones są już nastolatkami. Widać, że córka odziedziczyła urodę po mamie

Hollywodzka piękność, Catherine Zeta-Jones, coraz rzadziej pojawia się na wielkim ekranie. Wielu melomanom doskonale jest znana, dziś woli poświęcać się roli żony i matki.

Catherine Zeta-Jones

Aktorka od 2000 roku jest żoną gwiazdora Michaela Douglasa, z którym doczekała się dwójki dzieci. Syn Dylan ma już 18 lat, a córka Carys 15 i wyrasta na prawdziwą piękność. Catherine Zeta-Jones pochwaliła się zdjęciami pociech i trzeba przyznać, że nieźle wyrosły!

Dylan

Zdjęcie zostało zrobione na balu z okazji zakończenia roku szkolnego. 17-letni Dylan wkrótce wybiera się na studia, a sławną mamę rozpiera duma z najstarszej pociechy.

Carys

Z kolei Carys, która ma 15 lat, już teraz jest prawdziwą pięknością. Swoją urodą wkrótce prześcignie mamę i wygląda na to, że sama niebawem podbije Hollywood.

Dzieci sławnych rodziców

Rodzeństwo gwiazdorskiej pary aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i pokazuje urywki swojego życia codziennego.

Popularność

Nie da się jednak ukryć, że młodsza siostra Dylana budzi znacznie większe zainteresowanie. Choć żadne z dzieciaków nie rozpoczęło kariery, już teraz mogą pochwalić się niemałą sławą.

Poznalibyście dzieci Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa? Trzeba przyznać, że naprawdę wyrosły!

Może Cię zainteresować

zamknij