×

Czy Doda wyciągnie rękę do Agnieszki Woźniak-Starak? Artystka stanowczo odpowiedziała

Pięć lat temu polskie media obiegła szokująca informacja o tym, że Doda pokłóciła się z Agnieszką Szulim. Miało dojść do tego po jednej z imprez w windzie. Obie panie po całym zajściu trzymały się swojego stanowiska. Agnieszka zapewniała, że Doda kłamie, a Doda mówiła, że to Agnieszka zmyśla. Do tego doszedł także program, w którym Agnieszka (jeszcze wtedy) Szulim wypowiedziała się nieprzychylnie o rodzicach Doroty Rabczewskiej.

Doda pokłóciła się z Agnieszką Szulim i ten konflikt trwał przez lata

Panie mijały się w czasie uroczystości, nie mówiły o sobie zbyt przychylnie, a nawet doszło do tego, że sprawa trafiła do sądu.

Nieporozumienia i niesnaski

Konflikt narastał i panie często w czasie udzielania wywiadów proszone były o wypowiedzenie się o drugiej. Nie zawsze były to ciepłe słowa. Doda w rozmowie z Vivą! sprzed trzech lat wyznała, że nie poczuwa się do tego, że zrobiła coś złego.

To może brzmi zabawnie, ale chodzi mi o to, że w każdej sytuacji trzeba zachować się honorowo. Ja wszystko biorę na klatę i chodzę z podniesioną głową, ponieważ uważam, że to, co zrobiłam, było jedynym wyjściem

piosenkarka
Instagram

Czy dziś sytuacja między kobietami wygląda nieco inaczej?

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa żałobę. Kilka tygodni temu w tragicznych okolicznościach zginął jej mąż. Nie doczekali kolejnej rocznicy ślubu. Doda także pożegnała bardzo bliską jej osobę. Zmarła jej babcia, rodzice zachorowali na nowotwór. Dobrze wie, czym jest żałoba i jak ciężko się ją znosi. Czy w obecnej sytuacji inaczej odnosi się do Agnieszki? O tym powiedziała w jednym z wywiadów.

Agnieszka Woźniak-Starak
Instagram

Śmierć ukochanej osoby to zawsze cios prosto w serce

Dorota Rabczewska w rozmowie z reporterką wideoportal.pl powiedziała, co sądzi o potencjalnym pogodzeniu się z Agnieszką. Padło pytanie, czy Doda byłaby w stanie podać jej rękę i wyjść z tą inicjatywą, żeby się pogodzić.

To znaczy mi się wydaje, że wychodzenie z inicjatywą, żeby się godzić, to powinno wychodzić od osoby, która drugą osobę zraniła. Jestem 20 lat w show-biznesie i ja wiem, jak przekręcane są moje słowa, a z szacunku do rodziny i świętego spokoju w żałobie (swoją żałobę też przechodziłam i ja wiem, jakie to jest okropne stracić ukochaną osobę), ja nie chcę nic mówić, bo niepotrzebne im jest teraz jakiekolwiek komentowanie

Doda pokłóciła się z Agnieszką Szulim
Instagram

Internauci docenili gest Dody

Doda to inteligentna, taktowana kobieta

Mądra i dojrzała postawa

Zgadzam się z wypowiedzią Dody

Doda pokłóciła się z Agnieszką Szulim
Instagram

Czy odpowiedziała w odpowiedni sposób?

Może Cię zainteresować