×

Ich 2-miesięczna córeczka zmarła. Jednak na jej ciele nie było oznak znęcania się

27-letni Eugene Chandler i 26-letnia Shaleigh Brumfield zostali aresztowani we wtorek prawie siedem miesięcy po tym, gdy zmarł ich córeczka, Marleigh Chandler. 24 listopada 2018 r. policja z Danville została wezwana przez anonimową osobę do mieszkania pary. Tam dokonano przerażającego odkrycia. Malutka Marleigh nie dawała żadnych oznak życia. Zaczęła się akcja ratunkowa. Dziewczynka trafiła do szpitala. Niestety tam uznano ją za zmarłą. Nikt nie wiedział, co się stało. Na jej ciele nie było oznak znęcania się.

Dopiero sekcja zwłok rozwiała wszelkie wątpliwości. Dziewczynka zmarła od… przedawkowania heroiny. Jak do tego doszło?

Rodzice dziewczynki zostali zatrzymani, a ich dom przeszukano. Śledczy znaleźli dowody wskazujące na zażywanie narkotyków w domu. Późniejsza autopsja wykazała, że przyczyną śmierci dwumiesięcznej dziewczynki była „ostra intoksykacja heroiną i kokainą”.

24 czerwca 2019 roku zapadł wyrok w sprawie śmierci małej Marleigh

Rodzice dziecka zostali oskarżeni o spowodowanie śmierci oraz o nadużycia i zaniedbania dziecka. W tej chwili trafili do aresztu, w którym czekają na dalsze ustalenia w sprawie. Po ich zachowaniu i szeregu wykonanych badań można stwierdzić, że mają ogromny problem z substancjami psychotropowymi.

Jak mogli zrobić coś takiego swojemu dziecku?!

Może Cię zainteresować