×

Ta starsza para jest dowodem bezgranicznej i przepięknej miłości. Wzrusza to, jak siebie traktują

Dla wielu osób przysięga małżeńska to tylko puste, nie poparte prawdziwą miłością słowa. Ostatnimi czasy stale słyszy się o rozwodach i osobach, które nie są szczęśliwe z związku. Często problemy w postaci chorób, biedy czy nieporozumień piętrzą się do tego stopnia, że osobom znacznie łatwiej jest się rozwieść, niż próbować dojść do porozumienia. Coraz rzadziej można spotkać prawdziwie zakochanych w sobie ludzi, którzy darzą się prawdziwą miłością i są w stanie zrobić dla siebie dosłownie wszystko. Na szczęście takie osoby wciąż są wśród nas…

Przykład tego małżeństwa jest mocnym dowodem na istnienie bezgranicznej i szczerej miłości.

Cao Shucai i Xu Houbi to para rolników z wioski Yong’an mieszczącej się niedaleko Chongqing (środkowe Chiny). Od 29 lat są nierozłączni i nie potrafią bez siebie żyć. Powód?

Cao Shucai stracił wzrok. Niestety, na tym nie koniec nieszczęść kochającej się pary. Jakiś czas później Xu Houbi zachorowała na raka przez co stała się częściowo niepełnosprawna. To od tego momentu zaczęli się nawzajem uzupełniać – ona stała się jego oczami, on jej nogami.

Każdego dnia kochający mężczyzna nosi swoją żonę w ogromnym, założonym na plecach wiklinowym koszu, podczas gdy ona nawiguje go
tłumacząc, w którą stronę ma iść. Mimo przeciwności losu, oboje wciąż ciężko pracują na roli, aby przeżyć.

Ta niesamowita para poruszyła serca ludzi z całego świata. Mimo tak wielu przeciwności losu, postanowili walczyć o każdy kolejny dzień razem i wspólnie cieszyć się życiem. Determinacja Cao Shucai i Xu Houbi pokonała jedną z najcięższych prób, jaką jest choroba drugiej osoby.

Jak wiele osób byłoby w stanie postąpić w podobny sposób?

https://www.youtube.com/watch?v=MmbeH7UC594

Polecane

Może Cię zainteresować