×

Opublikował to zdjęcie 8-letniej córeczki na Facebook’u. Chwilę później dziewczynka nie żyła

Codziennie zastanawiamy się, co robić, aby być bogatszym, piękniejszym, bardziej lubianym. Podążamy za swoimi pragnieniami, nie zwracając uwagi na ludzkie nieszczęścia. Najgorzej, gdy cierpią niewinne i bezbronne dzieci, które często stają się ofiarami przemocy domowej. Historia, która wydarzyła się w sobotę, w Brownhills w Anglii, wstrząsnęła mieszkańcami wysp brytyjskich.

54-letni mężczyzna z zimną krwią zamordował swoją córkę

Kilka tygodni temu Bill Billingham rozstał się z Tracey Taundry, matką 8-latki i przeprowadził do innego mieszkania. Z partnerką nie układało mu się zbyt dobrze, jednak wciąż chciał widywać się ze swoimi dziećmi. Za zgodą Tracey zabrał Mylee ze sobą.

Jeszcze przed zamordowaniem córki, mężczyzna wrzucił do sieci zdjęcie uśmiechniętej 8-latki, która leży w łóżku i je pizze w nowym mieszkaniu. Fotografię polubiło kilka osób, w tym matka Mylee. Niespełna godzinę po dodaniu zdjęcia, 54-latek z niewiadomych przyczyn zasztyletował dziewczynkę, a następnie sam próbował popełnić samobójstwo.

Makabrycznego odkrycia dokonała Tracey, która wezwała pogotowie

Długa reanimacja nie przyniosła skutku, Mylee nie udało się uratować. Mężczyzna mimo próby samobójczej przeżył. Jego stan jest krytyczny. Jeśli przeżyje, czeka go operacja i zeznania przed policją.

Znajomi 54-latka są wstrząśnięci jego czynem:

Nie mogę uwierzyć, że zrobił coś takiego. Nigdy nie był impulsywny, to w ogóle nie pasuje do jego charakteru. Czasami piłem z nim w pubie i wydawał się być normalną osobą.

Sąsiedzi Bill’ego w noc morderstwa słyszeli, jak Tracey krzyczy i woła o pomoc:

Zadźgali moje dziecko!

74-letni Graham Gretrex, mieszkający obok, próbował uspokoić kobietę, jednak ta była w ogromnym szoku i histerii. Wszyscy sąsiedzi biegli w jej kierunku, aby dowiedzieć się, co się stało. Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna morderstwa 8-latki. W tych smutnych chwilach rodzina Mylee nie chce rozmawiać z prasą, jednak na profilu starszej siostry dziewczynki można znaleźć piękny memoriał:

Była zbyt młoda i piękna. Siostrzyczko, leć posklejać swoje skrzydła. Kocham Cię, Twoja starsza siostra.

Może Cię zainteresować

zamknij