×

Awantura na pokładzie samolotu. Kobieta opluła inną pasażerkę, jest nagranie

Awantura na pokładzie samolotu: kobieta opluła inną pasażerkę, ponieważ ta poprosiła ją o założenie maseczki ochronnej. Była agresywna, krzyczała i kopała. Nagranie zyskuje coraz większą popularność w sieci.

Awantura na pokładzie samolotu

Pandemia koronawirusa jest z nami już od ponad roku. Mogłoby się wydawać, że w tym czasie przyzwyczailiśmy się do obowiązku zakrywania nosa i ust. Jednak niektórym założenie maseczki w miejscu, w którym przebywa z wieloma innymi ludźmi, nadal przychodzi z ogromnym trudem. W najbardziej ekstremalnych przypadkach niektórzy wyrażają niezadowolenie, atakując innych w chamski sposób.

Tak było i tym razem, na pokładzie samolotu Ryanair. Między dwiema pasażerkami wywiązała się awantura, ponieważ jedna z kobiet stanowczo odmawiała założenia maseczki ochronnej.

Niecodzienną sytuację z samolotu, lecącego z Ibizy do Bergamo opisał „Daily Mail”. Jedna z pasażerek ignorowała prośby o założenie maseczki. Nie reagowała na pouczenia stewarda i nie słuchała próśb innych pasażerów. W pewnym momencie temperamentna Włoszka zaczęła gestykulować i unosić głos.

Awantura na pokładzie samolotu
YouTube/Screenshot

Nagranie hitem Internetu

Irytacja Włoszki rosła z sekundy na sekundę. Chociaż nie miała racji, ponieważ w związku z pandemią koronawirusa zakrywanie ust i nosa obowiązuje przez cały czas lotu, a maskę można zdjąć tylko w czasie posiłku, kobieta zaczęła się ze wszystkimi wykłócać. Wykrzykiwała coś w stronę obsługi lotu. Piekliła się coraz mocniej, atakując także innych pasażerów, którzy przyłączyli się do sporu. W pewnym momencie agresywna kobieta zaczęła opluwać współpasażerów. Ale to by dopiero początek.

Szalejąca Włoszka pociągnęła za włosy kobietę, która siedziała tuż obok niej. Szarpała się też z obsługą lotu i kopnęła jednego z pasażerów. W końcu obsługa musiała siłą wyciągnąć kobietę z pokładu, ponieważ ta nie chciała go opuścić po dobroci. Rozszalała Włoszka rzucała się na wszystkie strony. Ostatecznie stewardom musiało pomóc kilku mężczyzn, którzy również chcieli mieć spokojny lot.

Nagranie z tego zajścia trafiło do sieci i natychmiast stało się hitem. W trzy dni wideo wyświetlono prawie 200 tys. razy. Na razie nie wiadomo, jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte wobec szalejącej kobiety.

Fotografie: YouTube screenshot (miniatura wpisu),
zamknij