×

Nastolatki zaatakowały staruszka. Podpierający się laską 62-latek nie miał szans z nimi

Bez względu na wiek, bez względu na zawód, bez względu na to, jakie masz poglądy na świat, zawsze powinieneś szanować starszych ludzi. Jest to lekcja, której wielu z nas uczy się od najwcześniejszych lat, a mimo to i tak są tacy w społeczeństwie, którzy rażąco to ignorują.

Tak było w tej przykrej historii, gdy 62-letniego Gary’ego Martina zaatakowały dwie nastoletnie dziewczyny

Mężczyzna został napadnięty przez dwie nastolatki na swoim trawniku. Dziewczyny nie miały wtedy pojęcia, że karma wraca i akurat spotka je tuż za „rogiem”.

Wszystko zaczęło się od tego, że 62-latek poprosił nastolatki, aby nie stały na jego trawniku przy aucie, które wystawione było na sprzedaż

Kręciły się dziwnie wokół niego i to zaniepokoiło mężczyznę. One spojrzały się na Gary’ego, zaczęły się śmiać i powiedziały, że nigdzie nie mają zamiaru się ruszyć. Doszło do wymiany zdań, a gdy to nie spodobało się dziewczynom, podeszły bliżej do mężczyzny i go zaatakowały, szarpiąc, bijąc i kapiąc, po czym uciekły.

Nie miały jednak pojęcia, że całe zajście kręciła sąsiadka. Następnie opublikowała film w sieci, co doprowadziło do tego, że stał się bardzo często udostępniany. Ludzie szybko zidentyfikowali napastniczki i donieśli na nie na policję. Dziewczęta w wieku 14 i 15 lat zostały zatrzymane.

Jak można uderzyć kogoś tylko dlatego, że grzecznie o coś prosi?!

Całą drastyczną sytuację możecie zobaczyć poniżej. Nam włos zjeżył się na głowie… Jak można potraktować tak starszą osobą?!

Sytuacja miała miejsce już jakiś czas temu. Jednak uważamy, że takie patologiczne zachowania należy potępiać publicznie. Nie dawajmy przyzwolenia na takie sytuacje i reagujmy zawsze, gdy je widzimy.

Może Cię zainteresować