×

Andrzej Duda śpiewa razem z żoną. Pod nagraniem nie brakuje komentarzy

W sierpniu 2017 roku, silne nawałnice zniszczyły lasy w województwie kujawsko-pomorskim. Dlatego Lasy Państwowe zainaugurowały akcję „sadziMy”, w której udział wzięła także para prezydencka. Andrzej Duda zasadził drzewa wspólnie ze swoją żoną.

1/3 Polski to lasy

W wydarzeniu wzięła udział nie tylko para prezydencka. Obecny na miejscu Minister Środowiska, Henryk Kowalski, ogłosił, że w czasie akcji 1000 osób ma zasadzić kilkaset tysięcy drzew:

Leśnicy rocznie sadzą 500 mln drzew. Dzięki temu lesistość wzrasta, przybywa powierzchni lasów, to już prawie 1/3 powierzchni Polski

Prezydent Duda zasadził drzewa

Andrzej Duda razem z Agatą Kornhauser-Dudą zasadził wczoraj drzewa w pobliżu miejscowości Rytel. To właśnie to miejsce ucierpiało najbardziej w czasie nawałnic z sierpnia 2017 roku.

Para prezydencka nie musiała radzić sobie sama. Pomogli im harcerze, za co Andrzej Duda z żoną podziękowali im harcerskim okrzykiem.

Komentarze pod wideo

Pod zamieszczonym filmem nie zabrakło opinii Internautów. Jedni się zachwycali, drudzy wręcz przeciwnie. Oto niektóre z komentarzy”

Pierwsza dama się udziela… tylko nie wiem czy taka, tylko taka aktywność przystoi…

Co za żenada…

Serce rośnie. Tak blisko ludzi są. Zawsze marzyłam o takiej parze prezydenckiej

Może Cię zainteresować