×

Poznajcie 8 niezwykłych kobiet. Są jedne na milion!

Te 8 niezwykłych kobiet zadziwia nie tylko swoim wyglądem, ale także umiejętnościami. Nic dziwnego, że są na ustach wielu osób. Są jedne na milion! Poznajcie je bliżej!

8 niezwykłych kobiet

Księga Rekordów Guinnessa pełna jest dziwacznych rekordów. Znajdziemy tam rekordy ukazujące posiadaczy najdłuższych paznokci na świecie czy najdłuższych nóg. 8 poniższych kobiet (chociaż większość z nich nie trafiła do wspomnianej księgi) wyróżnia się na tle pozostałych osób swoją… niezwykłą odmiennością. Sprawdźcie, dlaczego są tak wyjątkowe!

Ting Hiafen

Świat usłyszał o Chince, gdy ta miała 15 lat. Urodzona w 1999 roku zaskoczyła globalne media, pokazując swój olbrzymi i jak się zarzeka naturalny biust. Wiele osób sądziło, że kobieta oszukuje i sztuczne powiększyła piersi. Jednakże biorąc pod uwagę, że takie operacje są kosztowne, a sama Ting Hiafen narzeka na rozmiar piersi, najpewniej cierpi ona na gigantomastię. Jest to choroba powodująca, że gruczoły sutkowe osiągają takie właśnie niebotyczne rozmiary.

Hiafen trafiła do księgi rekordów Guinnessa jako nastolatka z największym biustem.

8 niezwykłych kobiet
Twitter

Pollyanna Hope

15-letnia Pollyanna od lat kocha balet. Niestety w wypadku w wieku 2 lat straciła stopę. To mocno utrudniło realizację jej marzenia, ale nastolatka nie straciła wiary. Dostała specjalną protezę, która nie tylko umożliwia jej normalne chodzenie, ale także taniec! Była to odpowiedź na nagranie, które ojciec wrzucił do sieci, gdzie Pollyanna pomimo utraty stopy dzielnie tańczyła balet. Pierwszą protezę otrzymała od grupy inżynierów, którzy chcieli pomóc dziewczynce.

W ostatnich miesiącach ponownie zrobiło się o niej głośno, gdyż nastolatka zaapelowała w mediach społecznościowych o nową protezę. To duże wyzwanie dla inżynierów, albowiem z jej pomocą chce wykonać „en pointe”, czyli słynne stanie na palcach. Obecnie testuje ona różne rozwiązania w tej kwestii.

8 niezwykłych kobiet
YouTube

Valentina Sampaio

Ta wyjątkowa brazylijska modelka została pierwszą jawnie transpłciową modelką Victoria’s Secret w sierpniu 2019 roku. Dysfunkcję płciową stwierdził u niej psycholog w wieku 8 lat. W wieku 12 lat zaczęła używać imienia Valentina. Rodzice wspierali ją w jej karierze. Napotykała bowiem wiele problemów i długo zajęło jej, zanim któraś z marek zgodziła się współpracować z transpłciową modelką.

8 niezwykłych kobiet
Twitter

Anna Kurkurina

55-letnia Ukrainka Anna Kurkurina uzyskała tytuł najsilniejszej kobiety na Ziemi. Jej potężna budowa powoduje, że niejednokrotnie jest mylona z mężczyzną. Kobieta pobiła ponad 14 rekordów świata, z czego 10 należy wyłącznie do niej. Ćwiczyć zaczęła za młodu i tak jej się to spodobało, że całe życie poświęciła siłowni.

Dziś pracuje jako trenerka. O swoim życiu prywatnym mówi niewiele, wiadomo, że jest lesbijką (jej kochanka ma 26 lat) i że urodziła syna w wieku 41 lat.

8 niezwykłych kobiet
Twitter

Megan Grannan

Megan przyszła na świat jako jedna z bliźniaczek. Karłowatość zdiagnozowano u niej ledwo 3 dni po narodzinach. Jak się później okazało, jej siostra jest zupełnie zdrowa. W dzieciństwie była wyszydzana i dzieci naśmiewały się z niej, nazywając ją „krasnoludkiem”. Kobieta musiała przejść wiele operacji, albowiem pojawiła się u niej także i dysplazja metatropowa. W trakcie dorastania przeszła ponad 20 operacji ortopedycznych.

Dzisiaj 26-letnia Megan jest nauczycielką. Na swoich lekcjach stara się przekazywać uczniom, że muszą się akceptować, bez względu na swój wygląd.

8 niezwykłych kobiet
Twitter

Lulu Hashimoto

Japonka Lulu Hashimoto określa się jako 50 proc. lalka i 50 proc. człowiek. Kobieta ciągle chodzi w porcelanowej masce i nie wiadomo jakie oblicze się pod nim skrywa. Specjalna maska została wykonana ręcznie i widać na niej przeróżne detale. Do tego umożliwia zmianę peruki oraz można na jej strukturze namalować makijaż. 33-latka pracuje jako artystka i modelka.

W swojej lokalnej miejscowości jest postrzegana jako celebrytka. Co przerażające, kobieta wyłącznie szepta do osób, które zadają jej pytania. W końcu jak sama utrzymuje, lalki nie mówią…

8 niezwykłych kobiet
Twitter

Tiffany Geigel

Kobieta cierpi na zespół archo levina, który powoduje ogromne deformacje kręgosłupa, żeber oraz wzrostu. Pomimo tego Tiffany jest utalentowaną tancerką i nie przejmuje się negatywnymi komentarzami pod swoim adresem. Mierzy 120 centymetrów, ale nie przeszkadza jej to występować w oficjalnych pokazach tanecznych.

Lekarze nie dawali jej dużych szans przeżycia, ale Tiffany na przekór losowi nie tylko żyje, ale także funkcjonuje świetnie. Pomimo niskiego wzrostu i dużego zagęszczenia narządów wewnętrznych w jej ciele, wszystko funkcjonuje prawidłowo, co potwierdzają badania lekarskie.

8 niezwykłych kobiet
Twitter

Kanya Sesser

8 niezwykłych kobiet zamyka Kanya Sesser. Ta niezwykła pani urodziła się bez nóg. Do tego jej rodzice zostawili ją w szpitalu, gdy się o tym dowiedzieli. Pomimo tak trudnego startu w życiu, kobieta nie tylko żyje pełnią życia, ale także wiedzie udane życie zawodowe. Co intrygujące zajmuje się sportem, zamiast wózka inwalidzkiego woli jeździć na deskorolce. Reklamuje także bieliznę i odzież sportową. Wystąpiła też w różnych serialach m.in. w „The Walking Dead”.

Kanya cieszy się życiem i często występuję jako mówca motywacyjny. Bez problemu radzi sobie w codziennym życiu, chodząc na rękach czy podróżując wspomnianą deskorolką.

8 niezwykłych kobiet
Twitter
Źródła: www.youtube.com
Fotografie: Twitter, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij