×

Tragiczne odkrycie w chochołowskich termach. W beczce z wodą siarkową odnaleziono zwłoki

Idąc na baseny termalne, każdy z nas ma nadzieję na odpoczynek. Niestety, spokój jednego z gości basenu w Chochołowie na Podhalu, zakłóciło makabryczne odkrycie. Chcąc skorzystać z beczki z wodą siatkową, znalazł zwłoki 40-latka.

Nie udało się pomóc

Do zdarzenia doszło tuż przed zamknięciem jednego z chochołowskich basenów termalnych, zaraz po godzinie 21. Jeden z klientów postanowił skorzystać jeszcze ze znajdującej się wewnątrz beczki z wodą siarkową. Wówczas zobaczył, że jest tam inny mężczyzna, który nie daje oznak życia.

Oczywiście, świadek od razu wezwał pomoc, ale niestety ratownicy nie zdołali przywrócić 40-latka do życia. Na miejsce wezwano karetkę, policję oraz prokuratora.

Tragiczny urlop

Okazało się, że zmarły jest mieszkańcem województwa mazowieckiego, a na Podhale przyjechał najprawdopodobniej w ramach urlopu. Do tej pory nie wiadomo, co było przyczyną śmierci. Na razie udało się ustalić, że 40-latek przebywał w beczce kilka minut, natomiast chwile wcześniej korzystał z sauny.

Bartłomiej Gil, przedstawiciel obiektu, na terenie którego doszło do tragicznego zdarzenia podkreśla:

Nasi ratownicy stale nadzorują ten obszar. Dzięki temu reanimacja została podjęta niemal natychmiast. Niestety nie przyniosła skutku

Więcej szczegółów, związanych z przyczyną śmierci mężczyzny, poznamy po sekcji zwłok.