×

Tata wrzucił do sieci zdjęcie z pierwszej kąpieli. Pojawił się pod nim niepokojący komentarz

Co robią najczęściej rodzice, gdy na świecie pojawi się ich mała kruszynka? Wysyłają jej zdjęcie rodzinie, znajomym, a czasem zdarza się, że taka fotografia trafi też do mediów społecznościowych. Użytkownik Imgura o nicku B3RT0 także zapragnął podzielić się swoim szczęściem.

Wrzucił zdjęcie nowo narodzonej córeczki wykonane tuż po pierwszej kąpieli

Do opublikowania fotografii skłoniła go minka dziecka, która wskazywała na to, że nie do końca podobało mu się to, co się aktualnie dzieje. Rozbawiony tata dodał podpis: „Pierwsza kąpiel mojej córki nie poszła zbyt dobrze”.

Wśród wielu komentarzy o dość zabawnym wydźwięku, pojawił się jeden, który miał poważny ton

Młody tata dostrzegł post od znajomej lekarki, która skupiła się na kolorze skóry dziewczynki.

Czy jej oczy nie są przypadkiem zażółcone? Na zdjęciu wyglądają tak, jakby były, ale cała fotografia jest lekko w takim żółtym tonie. Na pewno wszystko jest okej, ale może jednak warto to sprawdzić, bo żółtaczka jest u noworodków symptomem hiperbilirubinemii, która jest powszechna w pierwszych dniach lub tygodniach życia. Jestem pediatrą i wydaje mi się, że powinniście iść do lekarza

Zaniepokojony tata od razu poszedł do lekarza

Na miejscu wykonano serię badań i przypuszczenia znajomej się potwierdziły! Dziewczynka miała podwyższony poziom bilirubiny. Gdyby rodzice przyszli z nią później, mogłoby dojść do nieodwracalnych uszkodzeń mózgu.

W ostatniej chwili rodzice zainterweniowali, dzięki czujnemu oku znajomej

Polecane

Może Cię zainteresować