×

14 zdjęć profilowych, które znacznie odbiegają od codziennego wyglądu tych dziewczyn

W sieci większość rzeczy wygląda lepiej, niż w rzeczywistości. Możemy się o tym przekonać robiąc zakupy na internetowych aukcjach lub… przeglądając zdjęcia na portalach społecznościowych. Niektóre dziewczyny są bardzo pewne tego, że zawsze wyglądają pięknie, choć wiemy, że tak nie jest. Poniżej znajdziesz 14 dowodów na to, że 'profilówki' często odbiegają od rzeczywistego wyglądu na co dzień.

#1 Dwa typy zdjęć: jedno – z piękną fryzurą i makijażem, drugie – bez tego wszystkiego. Na obydwu zdjęciach ta dziewczyna rządzi!

#2 Ta dziewczyna wygląda świetnie na obydwu zdjęciach jednak udowadnia, jak ważna jest perspektywa

#3 Drugie zdjęcie należy do tych, które moglibyśmy wysłać swojej najlepszemu przyjacielowi. Obie fotografie bardzo się od siebie różnią

#4 Mężczyźni kochają kobiety z dużymi pupami, jednak wystarczy, że nie ustawisz się do odpowiednio do zdjęcia i…

#5 Obie fotografie zrobiono w odstępie kilku sekund

#6 „Zawsze będzie różnica między zdjęciami, które wysyłasz chłopakowi, który Ci się podoba i tymi, które wysyłasz psiapsiule”

#7 Piękna i delikatna dziewczyna podróżująca samolotem. Na drugiej fotografii jest ta sama osoba, tym razem w domowym zaciszu

#8 Ta dziewczyna jest bardzo fotogeniczna i wie, jak pokazać swoją najlepszą stronę!

#9 Ubrania, odpowiednia mimika i postawa to gwarancja udanego zdjęcia. Ale przyznajmy, kto od czasu do czasu nie lubi odrobiny luzu?

#10 Ta dziewczyna wygląda na taką miłą i spokojną, nawet jej intensywny kolor włosów tego nie zmienia. Do czasu zrobienia drugiego zdjęcia!

Transformation nearly complete…

#11 „Czy tylko ja tak mam, że na zdjęciu profilowym wyglądam dobrze, a na tym, gdzie mnie oznaczono jak maszkara?

#12 Trzeba mieć odwagę i duży dystans do siebie, aby opublikować takie zdjęcie!

#13 Czasami każdy z nas wygląda jakby był chory

#14 „Istnieją dwa typy kobiet na Instagramie”