×

15-letnia Iga wyszła z psem i już nie wróciła. Pod drzwiami domu pojawił się tylko czworonóg

Zaginiona nastolatka z Wrocławia. 20 listopada 15-letnia Iga Bolszewska wyszła z domu na spacer z psem. Zwierzę wróciło, a po nastolatce ślad zaginął. Do tej pory trwają poszukiwania 15-latki. Policja zwraca się z prośbą o pomoc do osób, które mają jakiekolwiek informacje odnośnie dziewczyny.

Zaginiona nastolatka z Wrocławia

O zaginięciu 15-letniej Igi Bolszewskiej poinformował portal SOS Zaginięcia na Facebooku. 20 listopada 2022 roku w godzinach wieczornych nastolatka wyszła z domu z psem. Swoim bliskim przekazała, że spotka się z koleżanką. Po jakimś czasie do domu powrócił tylko pies. Do dnia dzisiejszego nie ma żadnych informacji o dziewczynie.

Sprawą zaginionej Igi zajmują się policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Grabiszynek. Administrator strony SOS Zaginięcia przekazał, że zaginiona nastolatka z Wrocławia może przebywać w Warszawie.

Rysopis zaginionej Igi Bolszewskiej

W dniu zaginięcia nastolatka miała na sobie bluzę z kapturem, czarną kurtkę bejsbolówkę, dresowe spodnie oraz czarne buty.
Iga ma 174 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma średniej długości włosy w kolorze brązowo-czerwonym i niebieskie oczy.

Osoby mające informacje na temat miejsca jej pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Grabiszynek pod nr tel. 47 871 55 00 lub 47 871 55 01 bądź z najbliższą jednostką

– podaje w komunikacie wrocławska policja.

Informacje o 15-latce można przekazywać również za pośrednictwem strony SOS Zaginięcia. Natomiast portal zaginieni.pl, podkreśla, że w przypadku zaginięcia bliskiej osoby nie musimy czekać aż upłynie 24 czy 48 godzin!

Funkcjonariusze mają obowiązek przyjąć zgłoszenie, bez względu na to ile czasu upłynęło od nieobecności danej osoby.

Źródła: wiadomosci.gazeta.pl, www.wroclaw.pl
Fotografie: Facebook.com (miniatura wpisu), Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x