×

Joanna Krupa zdradza z kim najchętniej śpi jej córeczka. Nie jest to mama!

Na początku listopada Joanna Krupa po raz pierwszy została mamą! Od tego czasu na mediach społecznościowych nie odstępuje jej córeczka. Joanna zdradziła, z kim mała Asha-Leigh najchętniej zasypia.

Z kim najchętniej śpi córka Krupy?

Joanna Krupa od czasu kiedy została mamą, rozwija swoją karierę na Instagramie. Jej publikacje często dotyczą sponsorowanych porad parentingowych. Modelka właśnie zdradziła, że to nie z nią jej córeczka najchętniej zasypia. Jej przyjaciółka wyderka to klucz to łatwego i szybkiego zasypiania małej Ashy.

Razem chrapią, ziewają, słuchają bicia swoich serduszek, aż w końcu obie słodką zasypiają. Mowa oczywiście o Ashy i jej ukochanej przyjaciółce Wyderce, do której tuli się przez całą noc. Taka przytulanka to prawdziwy skarb! A Waszym maluchom co pomaga w spokojnym śnie?

Joanna bez makijażu

Modelkę coraz częściej na zdjęciach możemy zobaczyć w naturalnym wydaniu. Przyznaje, że bycie mamą, nie jest łatwe ale uwielbia swoją małą córeczkę. Zdjęciami bez makijażu zachwycają się internauci. Nie szczędzą również słodkich komentarzy na temat jej córeczki. Joanna już na początku zdecydowała, że nie będzie ukrywać twarzy dziecka. Zaraz po porodzie pokazała swoje maleństwo. Internauci zauważyli nie tylko piękno małej „Asi” ale również jej podobieństwo do Joanny:

Ma twoje usta Asiu!

Jest perfekcyjna!

Oh ona jest taka słodka!

Post skomentowała również Ania Lewandowska emotką  „zakochanej buzi”.

Czy podoba wam się mała Asha-Leigh? Jak wy usypiacie wasze dzieci?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Źródła: www.plotek.pl, www.pudelek.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram