×

Wstrząsające wyznanie księcia Harry’ego: od 7 lat chodzi do psychologa!

księżna meghan harry i archie
Twitter

Po oficjalnej rezygnacji z członkostwa w brytyjskiej rodzinie królewskiej książę Harry wraz z żoną rozpoczynają realizację swojego pomysłu na życie. Karierę międzynarodowych celebrytów postanowili rozpocząć w luksusowym hotelu w Miami. Harry przyciągnął uwagę publiczności wstrząsającym wyznaniem

Kontrowersyjna decyzja

Ogłoszona na początku stycznia tego roku decyzja księcia Harry’ego i jego żony księżnej Meghan o rezygnacji z królewskich obowiązków, a nawet oficjalnego członkostwa w brytyjskiej rodzinie królewskiej, wywołała wiele kontrowersji. Nie zabrakło porównań do króla Edwarda VIII, który w grudniu 1936 roku abdykował z powodu miłości do Wallis Simpson.

Porównanie wydawało się tym trafniejsze, że Simpson, podobnie jak Meghan Markle, była amerykańską rozwódką. Brytyjskie media uznały za oczywiste, że za oświadczeniem o „wypisaniu się” z rodziny Windsorów kryje się właśnie Meghan, która rzekomo zmusiła męża do podjęcia dramatycznej decyzji. Od jej imienia kryzys królewski zaczęto nazywać „Megxitem”.

Nowe życie za oceanem

Książę Harry i księżna Meghan postanowili rozpocząć nowe życie za oceanem. Na miejsce zamieszkania wybrali Kanadę, formalnie ciągle należącą do Brytyjskiej Wspólnoty Narodów. To oznacza, że nawet po przeprowadzce za ocean, pozostaną poddanymi królowej Elźbiety II.

Jako ścieżkę kariery Harry i Meghan wybrali bycie międzynarodowymi celebrytami. Zresztą już rozpoczęli realizację swojego pomysłu na życie. Inauguracja nastąpiła w pięciogwiazdkowym hotelu South Beach na Florydzie. W miniony czwartek wystąpili tam jako gwiazdy gali charytatywnej.

Wstrząsające wyznanie

Książę Harry przyciągnął uwagę publiczności dramatycznym wyznaniem, że przez minione siedem lat bez przerwy korzystał w psychoterapii, która miała mu pomóc poradzić sobie z tragiczną śmiercią matki. Harry, podobnie jak jego starszy brat, książę William, nigdy nie ukrywał, że winą za śmierć księżnej Diany obarczają fotoreporterów i plotkarskie media.

Mówił o tym, jak wpłynęły na niego wydarzenia z dzieciństwa i że przez 7 lat pozostawał pod opieką psychoterapeuty. Poruszył także kwestię Megxit, mówiąc, że chociaż było to bardzo trudne dla niego i Meghan, nie żałuje decyzji o rozstaniu z Windsorami , ponieważ chce chronić swoją rodzinę. Nie chce, aby Meghan i ich syn Archie przechodzili przez to samo co on w dzieciństwie.

Kosztowne wyznanie

Charytatywna gala zorganizowana pod ogromnym namiotem na plaży przyciągnęła tłumy gwiazd. Oprócz księcia i księżnej, pojawili się na niej między innymi Bob Kraft, Alex Rodriguex i Magic Johnson. Jednak największą uwagę skupiała na sobie oczywiście książęca para.

Jak szacuje „Daily Mail” za udział w gali Harry i Meghan mogli otrzymać od pół miliona do miliona dolarów. Nic dziwnego, że taka stawka nastroiła ich optymistycznie na przyszłość. Książę Harry nawet podzielił się swoim entuzjazmem z hojną publicznością:

Powiedział, że pomimo trudnej separacji z brytyjską rodziną królewską, nie żałuje decyzji. Dodał, że on i Meghan są optymistami co do ich wspólnej przyszłości i niezależności finansowej.

Myślicie, że odnajdą się w roli maskotek światowego show biznesu?

Meghan Merkle rozwiedzie się z Harrym
Instagram
Źródła: www.dailymail.co.uk, www.independent.co.uk, www.telegraph.co.uk
zamknij