×

Oficjalna wizyta Harry’ego i Meghan w Afryce. Księżna pokazała swój szalony taniec

Książę Harry i księżna Meghan wybrali się w planowaną podróż do Afryki Południowej, a razem z nimi oczywiście mały Archie. Oczekuje się, że podróż ta będzie dotyczyć organizacji charytatywnych, które są bardzo ważne dla Harry’ego, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę aktywność jego zmarłej matki w tej kwestii. Książęca para relacjonuje swój pobyt w Internecie i dzieli się momentami, które już przeszły do historii. Oficjalna wizyta Harry’ego i Meghan w południowej Afryce rozpoczęła się 23 września, a skończy w środę 2 października.

Oficjalna wizyta Harry’ego i Meghan w południowej Afryce

Harry i Meghan byli bardzo podekscytowani wspólną podróżą i nie omieszkali o tym napisać znacznie wcześniej. Dodali również, że będzie to ich pierwsza rodzinna podróż. Wówczas już Brytyjczycy wiedzieli, że na pewno mały Archie także pojedzie z nimi.

wizyta Harry'ego i Meghan w południowej Afryce
Instagram

Najmłodszy podróżnik

Archie urodził się na początku maja i w pierwszej podróży swojego życia będzie towarzyszyć rodzicom. Wiele osób zastanawiało się głośno nad tym, czy maluszek powinien wyruszać tak daleko, ale księżna i książę Sussex nie mieli żadnych wątpliwości.

Archie z rodzicami
Instagram

To tutaj się w sobie zakochali

Książę Sussex kilkakrotnie odwiedził kontynent w celach służbowych, ale po raz pierwszy Harry przywiózł tam Meghan kilka tygodni po pierwszej randce. W pierwszym wspólnym wywiadzie tuż po zaręczynach, książę Harry powiedział:

Minęły trzy, może cztery tygodnie, kiedy udało mi się przekonać Meghan, by dołączyła do mnie w Botswanie . Rozbiliśmy obóz pod gwiazdami. Przyleciała i spędziliśmy razem pięć dni. To było cudowne doświadczenie

Archie z rodzicami
Instagram

Wizyta Harry’ego i Meghan w południowej Afryce jest pierwszą oficjalną po tym, gdy na świat przyszedł Archie

Oczywiście chłopczyk nie będzie towarzyszyć rodzicom w czasie oficjalnych wyjść. Paparazzi udało się zrobić zdjęcie chłopcu jedynie na lotnisku, gdzie był w ramionach mamy.

wizyta Harry'ego i Meghan w południowej Afryce
Instagram

Jak czuje się księżna Meghan po porodzie?

Wygląda kwitnąco, choć cały czas ma pociążowy brzuszek. Nie ma jednak zamiaru tego ukrywać i zakłada kreacje takie, jak przed porodem. Dość wąskie w talii i z lekko rozszerzanym dołem.

Meghan tanczy
Instagram

Taniec, który skradł serce!

Pierwszy dzień wizyty i od razu takie emocje. Księżna Meghan zaczęła ruszać biodrami razem z tancerzami w rytm lokalnej muzyki. Później dołączył do niej także książę Harry!

Lubicie tę parę?

zamknij