×

Wiewiórka „zawiesiła się” podczas jedzenia. Słodkie zwierzątko podbija Internet

Wiewiórka „zawiesiła się” podczas jedzenia orzeszków. Nagle, w połowie chrupania, urwał się z nią kontakt. Internauci oszaleli na punkcie tego filmiku.

Spotkanie w lesie

Wiewiórki z natury są bardzo płochliwe. Zdarzają się jednak pewne wyjątki, jak chociażby ten opisany poniżej.

Podczas spaceru po lesie mężczyzna natknął się na przyjaźnie nastawioną wiewiórkę. Do tego stopnia ufną, że zamiast, jak robi to większość jej krewnych, trzymać się w bezpiecznej odległości od człowieka, wyjadała mu orzeszki prosto z ręki.

Od początku karmienia wydawała się jednak zamyślona. Co jakiś czas wyraźnie odpływała myślami, zastygając w bezruchu.
Nagranie spotkania z wiewiórką doczekało się publikacji na YouTube. Internauci zainteresowali się jej zachowaniem, zwłaszcza w drugiej połowie filmu.

Wiewiórka „zawiesiła się”

Po zjedzeniu, niekiedy w głębokiej zadumie, kilku orzeszków, wiewiórka jakby „zawiesiła się”. W jednej sekundzie była obecna duchem, a w następnej nie było już z nią kontaktu.

Sprawdził to osobiście mężczyzna karmiący zwierzątko, który próbował delikatnie wytrącić ją z transu. Wiewiórka nie reagowała jednak na dotykanie łapek, ani nawet noska. Mężczyzna spróbował więc wkładać jej w łapki kolejne orzechy, być może w nadziei, że na widok takiego bogactwa, stworzonko wykaże zainteresowanie.

Skończyło się na tym, że wiewiórka ocknęła się z transu sama z siebie i jak gdyby nigdy nic, spokojnie kontynuowała chrupanie orzeszków. Następnie z niewiadomych przyczyn odwróciła się i uciekła, aż ogon falował.

Źródła: www.youtube.com, www.o2.pl
Fotografie: Youtube (miniatura wpisu), YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij