×

Julia Wieniawa opublikowała zdjęcia z wakacji. Jedno z nich zdegustowało internautów

Kariera Julii Wieniawy nabrała rozpędu. Mimo, że rozstała się ze znanym chłopakiem, Antkiem Królikowskim, wszystko wydaje się iść po jej myśli. Reżyserzy chętnie zatrudniają ją w swoich produkcjach, jest niezwykle popularna w świecie social mediów, dodatkowo udało się jej wydać kilka piosenek.

Zasłużone wakacje

Nie dziwi więc, że młoda aktorka/influencerka/celebrytka/wokalistka wybrała się na wakacje. Wyspy Zielonego przylądka, a dokładniej Cape Verde, to właśnie miejsce, w którym przebywa. W swoich social media, od razu zapowiedziała, że zamierza tam „leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć”. Nie do końca dotrzymała obietnicy, bowiem po jej profilu na Instagramie widać, że przerwała leżenie na rzecz pozowania ?

Kontrowersyjna poza

Wakacyjne zdjęcia Julii Wieniawy wywołały poruszenie wśród internautów. Komentujący nie zostawili na niej suchej nitki. Na zdjęciu widzimy aktorkę pozującą w dwuczęściowym, różowym stroju kąpielowym. Zapewne, gdyby Wieniawa poprzestała na dwóch pierwszych zdjęciach z serii, obyłoby się bez oburzonych komentarzy. Jednak na trzecim zdjęciu Julia pozuje tyłem. Okazało się, że jej strój odsłania całe, opiaszczone pośladki i jest opatrzony dwuznacznym napisem „Love to be wet”.

Internauci nie mieli litości

Część internautów była bardzo zadowolona ze zdjęć, wyrażając swój zachwyt komentarzami o wątpliwym poziomie. Jednak widać, że większość jest zdegustowana pozą Wieniawy:

Co za chory świat. Dlaczego młoda ładna dziewczyna musi pokazywać pupę w necie.. sam talent nie wystarczy?

Po co ci majtki jak widać cały tyłek?

Nie ma się czym chwalić :( Taki płaski tyłek wstyd pokazywać

Czytaj lepiej książki

instagram.com

A jak wam podobają się zdjęcia Julii?

zamknij