×

Tata pochodzi z Afryki, a mama z Wietnamu. Uroda ich córeczki przykuwa wzrok

Uroda córki Nigeryjczyka i Wietnamki zapiera dech. Już teraz nie ma wątpliwości, że w przyszłości będzie prawdziwą pięknością.

Dzieci z mieszanych związków

Związki osób o różnym pochodzeniu etnicznym już od dawna nie budzą kontrowersji. Wręcz przeciwnie, badania wykazały, że ich dzieci są postrzegane jako bardziej atrakcyjne od dzieci, urodzonych w związkach osób o tym samym pochodzeniu etnicznym.

Wśród celebrytów znajdziemy wiele przykładów potwierdzających te słowa.

Piosenkarka Mariah Carrey o korzeniach afroamarykańsko-irlandzkich wyznała w jednym z wywiadów, że nie znosi, gdy ktoś nazywa ją „Mulatką”, ponieważ uważa, że to okropny sposób na definiowanie kogoś. Zendaya, w której żyłach płynie krew afrykańska, niemiecka, irlandzka, angielska i szkocka poszła nawet o krok dalej. Na festiwalu Beautycon 2018 powiedziała dość kategorycznie:

Ludzie są zbyt piękni, różnorodni i interesujący, by ich szufladkować.

Shakira, która ma dziedzictwo kolumbijskie i libańskie, w wywiadzie dla magazynu Faze z 2002 wyznała:

Jestem fuzją. To moja osobowość. Jestem połączeniem czerni i bieli, popu i rocka, jestem między kulturami – między moim libańskim ojcem a hiszpańską krwią mojej matki, Kolumbijski folklor, taniec arabski i amerykańska muzyka.

Lenny Kravitz, który wśród przodków ma rosyjskich Żydów i rdzennych Amerykanów, w wywiadzie dla HuffPost z 2013 roku ujawnił swoje problemy z tożsamością, jakie przeżywał w dzieciństwie:

Po mojej prababci z plemienia Cherokee, jestem Indianinem. Mój ojciec jest rosyjskim Żydem. Moja mama pochodzi z Bahamów. Myślałem: kim ja właściwie jestem?

Uroda córki Nigeryjczyka i Wietnamki zapiera dech

Ostatnio w internecie furorę robi córka Nigeryjczyka i Wietnamki, która urodę odziedziczyła po obojgu rodzicach. Urodzona w Wietnamie Lee Fong po raz pierwszy zobaczyła swojego męża na YouTube, gdzie prowadzi popularny kanał sportowy, którego fanem jest jej ojciec. Co ciekawe, atrakcyjny CJ w ogóle nie wpadł jej w oko, a jego komentarze uznała za nudne. Kiedy spotkali się twarzą w twarz, nawet nie pamiętała, że już go kiedyś widziała.

Po ślubie postanowili zamieszkać w Nigerii, rodzinnym kraju CJ, ale po namyśle uznali, że jednak lepiej im będzie w Wietnamie. Tam pojawiły się problemy. Wietnamczycy są dość jednorodnym etnicznie narodem, niechętnie nastawionym wobec obcych, szczególnie tych, których inność rzuca się w oczy, tak jak w przypadku męża Lee Fong. Na szczęście małżonkowie postanowili się tym nie przejmować. Jak tłumaczy Lee Fong:

Ludzie nie rozumieją, że kolor skóry nie ma znaczenia. Liczy się to, kim jest człowiek, jaki jest jego wewnętrzny świat.

Kiedy spacerują ze swoją małą córeczka, przyciągają wszystkie spojrzenia. Trudno się dziwić, oboje są atrakcyjni, a ich córka, wnioskując ze zdjęć, odziedziczyła najlepsze geny obojga. Dziewczynka już teraz zapowiada się na wielką piękność.

Źródła: planetapolska.com, lemurov.net
zamknij