×

7 typów kobieciarzy, na których powinna uważać każda dziewczyna. Lepiej miej się na baczności!

Nie trzeba być geniuszem, aby stwierdzić, że każdy jest inny. Niektórzy lubią biegać, inni wolą jazdę na rowerze, jeden będzie lubił brunetki, inny z kolei ma słabość do blondynek, jeden jest typem romantyka, drugi zaś traktuje dziewczyny przedmiotowo, a ich uwodzenie i rozkochiwanie w sobie sprawia mu przyjemność. To właśnie tym ostatnim postanowiliśmy się przyjrzeć nieco bliżej.

Okazuje się, że możemy wyróżnić co najmniej 7 typów kobieciarzy. Z którymś z nich się już spotkałaś?

1. Wokalista zespołu

Becky Barnicoat / BuzzFeed

To że ma długie włosy i śpiewa o miłości wcale nie oznacza, że jest jednym z najwierniejszych facetów świata. Prawdopodobnie jest wręcz przeciwnie i lepiej miej to na uwadze zanim będzie za późno.

2. Mobilny uwodziciel

Becky Barnicoat / BuzzFeed

Jak ich zwalczać? Na takich zazwyczaj wystarczy kilka odstraszających wiadomości. Jeśli jednak to nie pomaga, napisz jedną, ekstremalnie krótką i dosadną – powinno pomóc.

3. Niepozorny kolega

Becky Barnicoat / BuzzFeed

„Nie zrozum mnie źle”, mówi całując po brzuchu i schodząc coraz niżej. Jak to rozumieć? W rzeczywistości prawdopodobnie zaczął czuć się jak średniowieczny król, który nie ponosi żadnej odpowiedzialności za swoje czyny i robi to, na co ma ochotę.

4. Poczciwy opiekun

Becky Barnicoat / BuzzFeed

Ma przeświadczenie o tym, że jest wspaniały i opiekuńczy. Czy faktycznie tak jest? Hmmm…

5. Czuły czytelnik/pisarz

Becky Barnicoat / BuzzFeed

Kobieciarz w kamuflażu. Pożycza Ci swoją ulubioną książkę, jest inteligenty i często zamyślony, a dodatkowo wysyła Ci mnóstwo rymowanek. Nie wykluczone, że pisze wiersze na Twój temat. Niestety, możliwe, że robi to samo również dla innych.

6. „Dobry mężczyzna”

Becky Barnicoat / BuzzFeed

Dobre zachowanie drugiej osoby czasami może być mylne. Czas pokaże całą prawdę.

7. Kłamca

Becky Barnicoat / BuzzFeed

„Przepraszam kochanie. Byłem u mamy”, „Zostałem dłużej w pracy” itd. Zawsze znajdzie wymówkę na to, dlaczego nie pojawił się na czas. Która z nich jest prawdziwa wie tylko on sam.