×

Meghan świętowała 38. urodziny. Dopiero teraz wciekło zdjęcie tortu

Księżna Sussex 4 sierpnia świętowała swoje 38. urodziny. Jednak nikt nie wiedział dokładnie, jaki przebieg miały uroczystości. Choć podobno były bardzo skromne. Na szczęście wyciekło chociaż zdjęcie, które ukazuje tort Meghan Markle!

Urodziny tylko z najbliższymi

Kilka dni temu Księżna Sussex świętowała swoje 38. urodziny. Jak donosi portal BAZAAR.com, Meghan spędzała ten dzień wśród najbliższych jej osób – czyli księcia Harry’ego oraz malutkiego Archie’ego. Nic więcej na ten temat nie wiadomo. Teraz wyciekło jednak zdjęcie tortu, jaki otrzymała w prezencie księżna. Trzeba przyznać, że był wyjątkowo skromny, ale i bardzo piękny!

tort Meghan Markle na 38. urodziny

Tort Meghan Markle”

Zdjęciem tortu księżnej pochwalił się na Twitterze Omid Scobie, królewski korespondent. Ciasto pochodziło z Luminary Bakery. Założycielka tej cukierni prowadzi warsztaty oraz szkolenia dla kobiet, które są ofiarami przemocy domowej oraz seksualnej, a także dla tych, które straciły dom lub przebywały w więzieniu.

tort Meghan Markle

Prawda, że tort jest bardzo skromny? Niektórzy stwierdzili nawet, że aż nie pasuje do księżnej Sussex. Wiadomo, że miał smak marchewkowy i został przyozdobiony suszonymi pomarańczami. Na samym środku umieszczono napis: „Wszystkiego najlepszego Meghan”.

Podoba Wam się? Nam bardzo… Czy piękne nie może być skromne jednocześnie?