×

Ubrała 2-letnią córkę w wyzywającą bieliznę, tłumacząc, że przebrała ją za modelkę z wybiegu

41-letnia Terri Kwan opublikowała w sieci zdjęcia i wideo swojej 2-letniej córki. Nie byłoby w tym nic niespotykanego, gdyby nie fakt, że dziewczynka jest na nich ubrana w… białą bieliznę i skrzydła od Victoria’s Secret! Kiedy dziecko zobaczyli internauci, w sieci dosłownie zawrzało!

Sporo osób osądziło aktorkę o seksualizację swojego maleństwa uznając za obrzydliwe to, co zrobiła. Inni z kolei stwierdzili, że to genialny i zabawny kostium na Halloween, zaznaczając że opinie pozostałych osób powinny być bardziej tolerancyjne. Po czyjej stronie jesteś?

Podczas jednego z wywiadów, Terri wyznała, że uwielbia Halloween, a w szczególności przebieranie swojej córeczki.

Welbo/Terii Kwan Wikimedia Commons

Boję się, że kiedy dorośnie, nie będzie dawać mi się przebierać.

Bielizna dziewczynki okazała się być jednym z kilku kostiumów, które Kwan przygotowała dla swojej córki. 2-latka była również przebrana za syrenkę, tancerkę, chińską księżniczkę, pannę młodą i pielęgniarkę.

Welbo/Terii Kwan

Świeżo upieczona matka zaznacza, że niektóre kostiumy zostały przygotowane przez jej stylistów, a inne kupione przez internet.

To nie pierwszy przypadek, kiedy zdjęcia małej, przebranej dziewczynki wzbudziły spore kontrowersje.

https://www.youtube.com/watch?v=EwhVCkZrIIQ

Jedno z centrum handlowych mieszczące się w chińskim mieście Chengdu zalała fala krytyki po tym, jak miał tam miejsce pokaz bielizny Victoria’s Secret z udziałem dzieciaków. To wtedy organizator wydarzenia został oskarżony o seksualizację nieletnich dziewczynek.

Czy takie sytuacje powinny mieć miejsce? Czy małe dzieci powinno się przebierać w tak wyzywające ubrania? Zdania na ten temat są podzielone.

Może Cię zainteresować

zamknij