×

Krzysztof Rutkowski bez włosów! Polski detektyw udostępnił zdjęcie ze szpitala

Tajemnica włosów Krzysztofa Rutkowskiego rozpaliła internet. Na najnowszym zdjęciu detektywa przez szpitalny czepek prześwieca łysina.

Kontrowersyjna fryzura

Krzysztof Rutkowski, najsłynniejszy polski detektyw bez licencji, jest znany z wielu aspektów swojego barwnego życia. Do tej pory zdążył się już czterokrotnie ożenić, ostatnio z Mają Plich, szkolną koleżanką jego poprzedniej partnerki, byłej zakonnicy, która chciała przez niego rzucić się z okna z 9. piętra Collegium Jana Pawła II.

Cieniem na związku Krzysia i Mai położyła się nie tylko próba samobójcza Luizy, lecz także ujawnienie zakończonego nieślubnym dzieckiem romansu Rutkowskiego oraz płomienny romans, na szczęście bezdzietny, z byłą Wodzianką, Dominiką Zasiewską, która publicznie wyznała, że Krzysztof lubił się z nią tulić „jak dwa ślimaczki” i z pasją gotował jej koperkową z ryżem.

Na szczęście zakochana Plich sprawiała wrażenie, jakby proces o ojcostwo i medialny romans nie nadwyrężył jej zaufania do narzeczonego. W nagrodę wreszcie doczekała się ślubu. Być może to szczęście zawdzięcza również wyrozumiałości, z jaką traktuje kontrowersyjną fryzurę ukochanego.

tajemnica włosów Rutkowskiego
Instagram

Tajemnica włosów Krzysztofa Rutkowskiego

Dziwny sześcian na głowie Rutkowskiego od lat budzi w Polakach żywe emocje. Niektórzy posuwają się nawet do hipotezy, że powstał on w wyniku przeszczepu włosów łonowych.

Jak się okazuje, fryzura Krzysztofa miała odwracać uwagę od innego problemu. Wyszedł on na jaw przy okazji planowanego zabiegu rekonstrukcji zerwanego przed laty ścięgna. Rutkowski zamieścił w mediach społecznościowych swoje zdjęcie ze szpitala. Wnikliwi obserwatorzy od razu wykryli, że pod szpitalnym czepkiem kryje się pustka.

Włosy Krzysztofa najwyraźniej dokądś poszły i nie wiadomo, czy kiedykolwiek wrócą. Po upublicznieniu szpitalnego zdjęcia łysiny, nikt raczej nie uwierzy Krzysiowi, że od razu po opuszczeniu szpitala włosy mu odrosły. Myślicie, że to właśnie skrywał włochaty sześcian na jego głowie?

Na szczęście internauci okazali się wyrozumiali. Nawet obsypali Rutkowskiego komplementami, sugerując, że powrót to dawnej fryzury byłby błędem:

O jak ładnie Panie Krzysztofie bez tych śmiesznych włosów.

Mistrzu, a gdzie pędzel?

Panie Krzysztofie, a gdzie grzywka?

Bez tego czegoś na głowie co zwą włosami lepiej wyglądasz Krzysztofie.

 

Źródła: www.plotek.pl, polskatimes.pl
Fotografie: twitter.com
zamknij