×

Syn Andrzeja Gołoty ma już 22-lata. Jest dziś bardzo przystojnym mężczyzną

Andrzej Gołota jest ikoną polskiego boksu. Przez lata był jednym z najpopularniejszych sportowców w kraju. Co prawda, lata jego sukcesów na ringu już przeminęły, ale ostatnio dzięki „Agentowi Gwiazdy” znów jest o nim głośno. Bokser ma dwójkę dzieci, których nie pokazywał przez lata. Ostatnio zobaczyliśmy zdjęcia jego 22-letniego syna.

Przypomnieli o sobie w TVN-ie

Andrzej Gołota i jego żona Mariola zdecydowali się na udział w programie TVN-u. To wpłynęło na zwiększenie ich popularności. Najwidoczniej małżeństwo stwierdziło, że teraz chce mieć lepszy kontakt z fanami, ponieważ jakiś czas temu zaczęli być aktywni w social media.

Zarówno Andrzej, jak i Mariola zaczęli dzielić się w mediach społecznościowych chwilami ze swojego życia. Ostatnio żona boksera pokusiła się nawet na wstawienie na Instagram zdjęć ich 22-letniego syna, Andrzeja Gołoty Juniora.

Jak dwie krople wody

22-latek jest niezwykle podobny do ojca. Przez chwilę próbował nawet iść w jego ślady i zaczął boksować, ale dość szybko zrezygnował z tej drogi. Ostatecznie zdecydował się na prowadzenie biznesu i ukończenie studiów.

Internauci zwracali uwagę na niezwykłe podobieństwo ojca i syna. Widać je nie tylko po twarzy, ale także w ich posturze. W komentarzach zachwycali się przystojnym 22-latkiem:

Syn cały ojciec

Jacy Twoi Panowie są podobni! No i mały Andrzejek już nie jest mały

Pani syn to tak zwane „ciacho” Gratuluję

Widzicie podobieństwo między ojcem i synem?

Polecane