×

Sylwia z „Gogglebox” pokazała zdjęcia z chrztu córki. Ale uwagę wszystkich skupiły jej buty

Sylwia z „Gogglebox” pokazała zdjęcia z chrztu córki. I zachwyciła wszystkich fanów! Trzeba przyznać, że obie prezentują się wspaniale!

Ponad 8 miesięcy temu na świat przyszła pierwsza córeczka Sylwii Bomby – Antosia. Gwiazda „Gogglebox” od tej pory regularnie chwali się zdjęciami małej na Instagramie. A my nie mamy nic przeciw! Każda z fotografi nas rozczula! Antonina jest uroczym maluchem!

Sylwia z

Sylwia z „Gogglebox” pokazała zdjęcia z chrztu córki

Teraz Sylwia pochwaliła się też fotografią z chrztu świętego swojej córeczki. Obie wyglądają na zdjęciu cudownie i modnie! Gwiazda „Gogglebox” postawiła na białą koronkową sukienkę z czarnymi kropkami, a do niej dobrała czarne szpilki (obłędne!), które od razu zwróciły uwagę fanów. Z kolei jej córeczka miała na sobie śliczną sukienkę ecru i haftowaną opaskę.

Sylwia Bomba z córeczką

Fani byli zachwyceni!

Obserwuje ją ponad 433 tysiące osób! Oczywiście na ich zachwyty pod fotografią z chrztu Antosi nie trzeba było czekać długo.

Obie piękne!

Ojj! Mama z klasą.

Piękna mama i córka!

Dodatkowo fanki Sylwii zwróciły również uwagę na buty gwiazdy. Oczywiście wszystkie bardzo ciekawiło, jak ona w ogóle dała radę w nich chodzić. Patrząc na nie, nam również przychodzi do głowy podobne pytanie. Jednakże… Są naprawdę piękne!

Jest jakiś patent na chodzenie w takich cienkich szpilkach??? jejku podziwiam ?

Pięknie ? ale te buty musza być niewygodne, podziwiam Was szpilkowe kobiety ??

Jak patrzę na tą szpilke oczami wyobraźni widzę siebie w nich i moja glebę ? Piękny duet mama z córką ;*

Polecane