×

Niewiele osób zna pierwszą żonę Radosława Majdana. Jak wygląda po 21 latach od dnia ich ślubu?

Każdy dobrze zna jedną z żon Radosława Majdana – Dodę. Jednak czy wiecie, że były piłkarz brał ślub jeszcze przed związaniem się z kontrowersyjną piosenkarką? Nieliczni wiedzą, że jego pierwszą żoną była Sylwia Majdan (panieńskie nazwisko Koperkiewicz), która także w pewnym stopniu jest obecna w polskim show-biznesie. Kobieta z sukcesem prowadzi własną firmę i projektuje ubrania.

Wspólne marzenia

Para pobrała się w 1998 roku i wydawać by się mogło, że będą ze sobą szczęśliwi już na zawsze. Sylwia była wówczas Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej i zaczynała interesować się modą, jednak wolała w pełni oddać się małżeństwu.

Niestety, ich drogi się rozeszły

Nadszedł moment, w którym nie grali do jednej bramki i zdecydowali się pokojowo rozstać. Sylwia pozostała przy nazwisku męża i zaczęła oddawać się pasji projektowania, która zamieniła się w dochodowy interes. Radosław kontynuował karierę bramkarza i związał się z początkującą wówczas piosenkarką, Dodą. Wziął drugi ślub i poszedł śladami nowej żony, kierując się zasadą ‚Nieważne, jak mówią, byle mówili’. Sylwia nigdy nie wypowiadała się negatywnie na temat byłego męża.

21 lat minęło

W tym roku mija 21 lat od dnia ich ślubu, a wydaje się, że Sylwia Majdan pięknieje z dnia na dzień. Rozwija się, poświęca macierzyństwu i może pochwalić się sporym zainteresowaniem swoich projektów.

Pozostaje jedynie życzyć każdej znanej osobie, aby umiała znaleźć ten balans, którego czasem brakuje w tętniącym showbiznesie

Sylwia prowadzi własną markę modową MBM

Polecane