×

Michael Jackson żyje?! Internauci byli zszokowani zdjęciem artysty, które pojawiło się w sieci

Od śmierci Króla Popu, Michaela Jacksona, minęło już prawie 9 lat. Wiele osób do dziś uważa go za najlepszego wokalistę wszech czasów i ciężko się z tym nie zgodzić. Utwory, takie jak „Billy Jean” czy „Dangerous” skradły serca milionów ludzi na całym świecie.

Niektórzy mówią, że Michael Jackson wciąż żyje dzięki swojemu stylowi, muzyce, rodzinie i temu, co po sobie pozostawił

Flickr

I choć przedwczesna śmierć artysty dotknęła wielu z nas, jest ktoś, kto wciąż publikuje jego zdjęcia. Zdjęcia, które dosłownie szokują fanów! Jeszcze bardziej zadziwiający jest fakt, że pod jednym z nich wypowiedziała się sama córka Jacksona, która skomentowała, że nigdy wcześniej nie widziała tej fotografii ojca! Jak to możliwe?

Wiele osób po zobaczeniu zdjęcia stwierdziło, że Król Popu jednak nie odszedł i wciąż jest wśród nas. Fani nie mogli uwierzyć, kiedy jedna z kobiet opublikowała zdjęcie, które jak sama przyznaje, wysłał jej jej mężczyzna. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wygląda dokładnie jak Michael Jackson!

Hej wszyscy, mój chłopak jest taki słodki. Zobaczcie na selfie, jakie mi przysłał – napisała na Twitterze Lourdes Zavaleta (@gossipgriII), która zamieściła zdjęcie.

Część internautów postanowiła jednak dokładnie sprawdzić wiarygodność informacji. Okazało się, że mężczyzną ze zdjęcia jest Sergio Cortes, hiszpański muzyk, który podróżuje po świecie jako odtwórca roli Króla Popu.

Czy Sergio był lub jest faktycznie chłopakiem Lourdes? Nie trzeba było długo czekać na sprostowanie dziewczyny

Niestety, to nie jest mój mężczyzna. Znalazłam jego zdjęcie na Twitterze. To miał być żart dla znajomych. Nie sądziłam jednak, że zobaczy je tak wiele osób. Cieszę się, że większość ludzi odebrała to z przymrużeniem oka. Wiele z Waszych odpowiedzi było bardzo zabawnych. Czułam się jak troll, ponieważ niektórzy faktycznie uwierzyli, że umawiam się z sobowtórem Michaela Jacksona.

Trzeba przyznać, że podobieństwo Sergio do Michaela jest uderzające! Czasami wystarczy kogoś przypominać, aby cieszyć się ogromną popularnością. Tak było chociażby w tym przypadku – udostępnione przez dziewczynę zdjęcie polubiło już ponad 10 tysięcy osób!

zamknij