×

Piłkarz młodzieżowej reprezentacji kraju zasłabł na boisku. Chwilę później zmarł

Tragicznie zakończyło się spotkanie drużyn Trepca 89 i A&N w Kosowie. Defensywny pomocnik Erion Kajtazi, zawodnik Trepca 89, upadł na murawę pod koniec pierwszej połowy meczu. Niestety, pomimo natychmiastowej reanimacji nie udało się uratować chłopakowi życia. Śmierć 17-letniego piłkarza wstrząsnęła klubem.

Śmierć 17-letniego piłkarza

Do tragicznego zdarzenia doszło podczas meczu o mistrzostwo juniorów FK Trepca i A&N Prizren w mieście Prizren w Kosowie. Pod koniec pierwszej połowy spotkania Erion Kaitazi, pomocnik pierwszej drużyny nagle zasłabł i upadł na murawę. Pomimo szybkiej interwencji lekarzy, którzy reanimowali chłopaka nie udało się go uratować.

Lekarze stwierdzili zgon, a przyczyną śmierci był zawał serca młodego zawodnika. Śmierć 17-letniego piłkarza badają odpowiednie organy. Zawodnika żegna pogrążony w żałobie klub.

Dziś, w wieku 17 lat opuścił nas nasz niezapomniany Erion Kajtazi. Nie możemy znaleźć słów, aby go opisać. Dorastał razem z nami, grał we wszystkich grupach wiekowych. Świadomy, uśmiechnięty, bliski wszystkim przyjaciołom i naszemu klubowi. Będziemy Cię pamiętać z wielkim bólem i nigdy o Tobie nie zapomnimy. Cały klub Trepca 89

– przekazały w oficjalnym oświadczeniu władze klubu , w którym grał Kajtazi.

17-letni Erion Kajtazi był utalentowanym piłkarzem

Jak przypomina portal blejsak.info, 17-letni Erion Kajtazi rozegrał osiem meczów w reprezentacji Kosowa U-17. W klubie zadebiutował jako 15-latek. Niestety nie był mu pisany debiut na poziomie seniorskim. Erion był uzdolnionym piłkarzem, którym zainteresowało się kilka europejskich klubów. Początkiem września odbył testy w w Anderlechcie.

Pogrążony w smutku prezes klubu Trepca 89, Abedin Zeka Beki, dodał:

Planowaliśmy w najbliższym czasie zrealizować Twój transfer na Mistrzostwa Europy. Dziś jednak żegnamy Cię fizycznie, ale nie duchowo. Eri, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci

Źródła: sport.fakt.pl, www.sport.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Instagram, Twitter
0
Would love your thoughts, please comment.x