×

Rutkowski sprzedaje swojego mercedesa. Wysoka cena samochodu tłumaczona jest jego wyposażeniem

Krzysztof Rutkowski jest jednym z najbardziej znanych detektywów działających w Polsce. Choć nie pracuje już w swoim zawodzie, jego życie i działania wciąż wzbudzają wiele kontrowersji. Dlatego ostatnia oferta Rutkowskiego powoduje mieszane uczucia. Na jednym z portali internetowych można znaleźć żółtego mercedesa należącego do byłego detektywa. Samochód można kupić za ogromną kwotę.

Mercedes AMG GT z 2014 roku można nabyć za 599 tysięcy złotych. Oczywiście jest to kwota brutto

Cena może wydawać się wygórowana, ale wystarczy zobaczyć w jakim stanie jest samochód oraz jego wyposażenie. Auto zostało zarejestrowane w marcu 2015 roku, a do tej pory na liczniku ma przejechane około 25 tysięcy km. Z kolei w środku nowy właściciel będzie mógł podziwiać ceramiczne hamulce oraz sportowe kubełkowe fotele AMG Performance, na których z pewnością można się wygodnie rozsiąść.

Samochód posiada również system Keyless-Go oraz system nagłaśniający Burmester. Wyjątkowego klimatu dodadzą z pewnością przyciemniane szyby z funkcją termoizolacji oraz kierownica w czarnej skórze Nappa.

Oprócz niecodziennego wyglądu, słynny już Mercedes, który wystąpił w teledysku piosenki „Jesteś aniołem” grupy Fisher, samochód pod swoją maską skrywa prawdziwą moc

4-litrowy silnik, w kilka sekund pozwoli rozwinąć prędkość sięgającą ponad 300 km/h. W niecałe 4 sekundy można rozpędzić się do 100 km/h, a wszystko to z charakterystycznym rykiem silnika.

Cena proponowana przez byłego detektywa nie jest zbyt wysoka, w salonie za takie wyposażenie samochodu należałoby zapłacić ponad 850 tysięcy złotych!

Jest ktoś chętny na taki samochód?

zamknij