×

17 rzeczy, bez których festiwal muzyczny lub wyprawa z przyjaciółmi, mogą okazać się koszmarem…

Czy wiecie jak przetrwać wyjazd pod namiot, połączony z wyprawami w różne dziwne miejsca lub po prostu „zwykły” festiwal muzyczny? Bywa to naprawdę trudne… Jest jednak kilka rzeczy, które z pewnością Wam to ułatwią.

Czasami można wpakować się w niezłe tarapaty, np. gdy rozładuje Wam się telefon lub zgubicie kluczyki do samochodu… Zobaczcie, jak moża poradzić sobie w niektórych awaryjnych sytuacjach…

1. Do cennych rzeczy, które z łatwością możesz zgubić, dołącz „wyszukiwarkę” Bluetooth. Portfel, klucze… W taki sposób z łatwością je znajdziesz!

2. Zaopatrz się w baterię, którą można naładować, dzięki światłu słonecznemu. Ty się opalasz, a bateria uzupełnia się na „czarną godzinę”.

3. Składana butelka do wody. Kiedy jest pusta nie zajmuje dużo miejsca, a gdy ją napełnisz możesz swobodnie przyczepić ją do plecaka lub torby.

4. Na upalne dni przyda się Wam chłodzący ręcznik… Jak działa? napełniasz go lodowatą wodą i możesz ochładzać całe ciało!

5. Okulary słoneczne z filtrem UV. Tego chyba tłumaczyć nie trzeba, każdy wie, że są potrzebne w upalne i słoneczne dni…

6. Czapka z daszkiem – głowę także trzeba chronić przez przegrzaniem…

7. Plecak przywiązywany przez ramię. Uwolni Wasze ręce i będzie się dobrze trzymać! Na festiwalu będziecie mogli szaleć do woli, a na wyprawie ręce wykorzystacie do ciekawszych czynności, niż podtrzymywanie spadającej torby.

8. Saszetka na biodra. Dzięki niej swoje kosztowności i dokumenty będziesz mieć cały czas przy sobie. W miejscu, z którego trudno je, np. ukraść.

9. Tanie buty. Dokładnie tak! Tanie buty to podstawa… Nie będzie Ci żal, gdy się zniszczą! :)

10. Wodoszczelne i twarde buty. Na festiwalu muzycznym często depczą Ci po stopach? Pogoda też nie zawsze musi być słoneczna… Dlaczego ma Ci to zepsuć dobrą zabawę?!

11. Papier toaletowy. Uniknij takiego kryzysu…

12. Chusteczki nawilżane. One ZAWSZE się przydają!

13. Mini apteczka pierwszej pomocy także jest niezbędna. Jednak, oby Wam nigdy nie była potrzebna…

14. Płaszcz przeciwdeszczowy. Jak pisaliśmy wyżej, pogoda nie zawsze musi dopisywać…

15. Kieszonkowy kocyk. Dobrze czytacie – wystarczy odpowiednio go poskładać! A może przydać się w najmniej spodziewanym momencie… ;)

16. Żel do dezynfekcji rąk. Czasami na takich wyprawach może być trudno o wodę.

17. Pozytywne nastawienie – bez niego ani rusz!

via GIPHY

Co jeszcze powinno Waszym zdaniem znaleźć się na tej liście?

Polecane