×

Koniec problemów z językami obcymi. Ten genialny gadżet w Twoim uchu, tłumaczy wszystko na bieżąco!

Wszystko wskazuje na to, że wyjazd za granicę bez znajomości języka obcego, nie będzie już taki straszny. Już wkrótce będziemy mieli możliwość nabycia gadżetu w postaci dwóch „bezprzewodowych słuchawek”, które znacznie ułatwią nam komunikację z obcokrajowcami!

Jedną z nich dajemy osobie, z którą się komunikujemy, a drugą wkładamy do własnego ucha. Dzięki genialnemu rozwiązaniu osoby mówiące w dwóch różnych językach z łatwością się dogadają.

Waverly Labs, który jest głową firmy powiedział:

„Ta mała, poręczna zabawka, korzysta z technologii translacji, aby umożliwić dwóm osobom mówiącym w różnych językach sprawną komunikację.”

Tłumaczenie będzie dostępne między czterema językami: angielskim, francuskim, hiszpańskim i włoskim.

Pierwsza generacja tego urządzenia będzie pracowała tylko wtedy, gdy mówimy do kogoś kto ma taką słuchawkę. W przyszłości mamy mieć możliwość słuchania wszystkiego co się dzieje w pobliżu, a więc nie będą potrzebne pary „słuchawek”.

Zaprojektowana jest do pracy w trybie offline, więc nie będziemy ponosić żadnych dodatkowych opłat korzystając z tego cudeńka chociażby za granicą.

Pomysł na zaprojektowanie tego wynalazku zrodził się w głowie Wawerl’ego Labs po spotkaniu z piękną, francuską dziewczyną, której nie mógł zrozumieć.

Firma ostrzega:

„Każdy język ma wiele dialektów, a narzędzie jest przeznaczone do tłumaczenia poprawnego języka narodowego.”

Słuchawki będą dostępne w trzech kolorach: czarnym, białym i czerwonym.

problemy-z-jezykiem-obcym-1

Zamówienie będzie zawierać dwie muszle słuchawkowe, przenośną ładowarkę oraz dostęp do aplikacji, gdzie będzie możliwość pobierania różnych wersji językowych. Przedsprzedaż tego wynalazku ma zacząć się już 25 maja, przy czym dostarczane będą dopiero między jesienią, a przyszłą wiosną. Z pewnością będzie ogromne zainteresowanie, zatem kto pierwszy ten lepszy!

Może Cię zainteresować