×

Potajemny ślub Rzeźniczaka i Nowickiej. Jest jeden całkiem istotny haczyk

Zakochana para przypieczętowała swój związek podczas ceremonii na plaży. Ślub Rzeźniczaka i Nowickiej odbył się w stanie Floryda, więc jak do tej pory obowiązuje tylko na terytorium USA. Zakochani pochwalili się na Instagramie kilkoma romantycznymi ujęciami z tej wyjątkowej uroczystości. Jednak, nie wszyscy życzą im dobrze.

Uczuciowe perypetie Jakuba

Jakub Rzeźniczak znany jest ze swojego mocno burzliwego życia uczuciowego. Piłkarz występujący w pozycji obrońcy jest byłym mężem modelki Edyty Zając, którą rzekomo zostawił dla pewnej Eweliny. Miłość ta nie trwała jednak długo, ponieważ sportowiec zakochał się w Magdalenie Stepień, znanej z „Top Model”.

Niestety para rozstała się, kiedy na świat przyszedł ich nieuleczalnie chory synek Oliwier. Maluszek zmarł po pierwszych urodzinach po ciężkiej walce z nowotworem. W życiu Jakuba w tym czasie pojawiła się nowa miłość.

To w Paulinie Nowickiej obecny piłkarz Wisy Płock zakochał się bez pamięci. Jeszcze w styczniu Jakub oświadczył się ukochanej podczas wspólnego wypadu do Nowego Jorku. Nowicka przez jakiś czas pełniła funkcję specjalisty ds. komunikacji w klubie Stal Rzeszów. Następnie przeprowadziła się do Płocka, by spędzać więcej czasu z ukochanym. Zakochani chętnie wrzucali do sieci miłosne kadry z ich życia. W ostatnich dniach relacjonowali swój pobyt w Miami. Nikt nie przypuszczał, że para weźmie tam ślub.

Ślub Rzeźniczaka i Nowickiej

Ślub Rzeźniczaka i Nowickiej odbył się 28 listopada na plaży w niewielkiej miejscowości Key Biscayne w Miami. Para zawarła związek małżeński w stanie Floryda, więc jak do tej pory obowiązuje tylko na terytorium USA. Po przyjeździe do Polski muszą ten związek zalegalizować. Czekach ich sporo formalności, jeśli ich nie dopełnią, w naszym kraju ich małżeństwo nie będzie ważne.

Na instagramowych profilach młodej pary pojawiły się ich ślubne zdjęcia. Trzeba przyznać, że prezentują się na nich wyjątkowo pięknie. Panna młoda miała na sobie zjawiskową suknię Laurelle, Jakub zaś wybrał szary garnitur. „Mr&Mrs Rzeźniczak” – napisali pod zdjęciami z uroczystości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina N. (@paulinaa__nowicka)

Niestety, oprócz wielu gratulacji pojawiły się liczne słowa krytyki. Zarzucono piłkarzowi, że dopiero co pochował syna, a tu taka uroczystość.

No gratulacje, ale czy to był odpowiedni moment na ślub… Ledwo co pochowałeś syna

No i to pokazuje w zupełności, co z niego za facet! Zmarło mu dziecko, a on bierze ślub, zero taktu!

Lepszego momentu na ślub nie mogliście wybrać, naprawdę porażka

– komentowali poirytowani internauci.

Czy to dlatego Państwo Rzeżniczakowie do końca trzymali ceremonię w tajemnicy. Jakub od początku podkreślał, że wiele zawdzięcza Paulinie. Podczas walki o zdrowie syna to ona wspierała go najbardziej. Pomimo ogromnego hejtu para przetrwała i jak widać miłość może uleczyć wiele ran.

Instagram
Instagram
Źródła: plejada.pl, www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x