×

Polka z 8-letnią córką poszukiwana przez policję. Przechodzień znalazł jej rozbite auto

Tragiczny finał poszukiwań mieszkającej w Niemczech Polki i jej 8-letniej córki. Jeszcze dziś jedna ze stron na Facebooku „Zaginieni przed laty” prosiła o pomoc w poszukiwaniu Polek, a już po kilku godzinach na ich stronie pojawiła się informacja o śmierci poszukiwanych.

Niemiecka agencja DPA podaje, że w czasie spaceru przechodzień zwrócił uwagę na rozbity samochód. Zainteresował się nim

Gdy podszedł bliżej, wiedział już, że doszło do najgorszego. Powiadomił o swoim odkryciu policję. Funkcjonariusze w środku znaleźli ciało poszukiwanej 32-letniej Polki i jej 8-letniej córki. Samochód znajdował się na polu w rejonie niemieckiej miejscowości Bad Salzugen.

Nieoficjalnie mówi się, że kobieta wjechała w drzewo, a następnie uderzyła w stos drewna. Tę wersję jednak cały czas sprawdza policja

Dziennikarze niemieccy jednak wątpią, że doszło do wypadku z winy kobiety. Była poszukiwana, a to już ich zdaniem był niepokojący sygnał, że ktoś mógł chcieć jej zaszkodzić. Prawdę o tym, jak doszło do tragedii najprawdopodobniej policja przekaże opinii publicznej w ciągu najbliższych dni. Na miejscu pojawiła się policja kryminalna, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. Wyjaśniane są okoliczności tragicznej śmierci Polek.

Kondolencje dla rodziny