×

Młoda Para na pamiątkę podarowała gościom żywy prezent! Wielu z nich się zdenerwowało

Moda na upominki, którymi Młoda Para obdarowuje swoich gości, pojawiła się w Polsce już dawno temu i nic nie wskazuje na to, żeby miało to się zmienić. Okolicznościowe podarunki, które mają być formą symbolicznego prezentu czy upominku, bywają w tym przypadku różne. Do tych najczęściej wybieranych należy butelka alkoholu czy opakowanie pełne pysznych ciast. Niektórzy młodzi mają jednak znacznie inne pomysły na prezenty dla bliskich. Para naszych bohaterów wzięła to sobie do serca i zaskoczyła dosłownie wszystkich!

Pomimo upływu lat o ich kontrowersyjnym pomyśle wciąż jest głośno

Ten upominek dla gości weselnych zapisał się w historii grubymi literami. W ostatnim czasie na swoim Facebooku o podarku sprzed dekady wspomniała jedna z internautek. Okazuje się, że kiedy opuszczała salę weselną i żegnała się z państwem młodym, dostała… złote rybki! Rybki, które były zamknięte w małej, szklanej kuli.

Wpadlibyście na taki pomysł?

Facebook

Jak relacjonuje internautka, sala weselna była pełna minimalistycznych akwariów. Nowożeńcy postanowili więc to wykorzystać i po przyjęciu każdy z gości mógł wziąć ze sobą do domu „żywy upominek”.

Byłam pewna, że nie przeżyją dłużej, niż 2 tygodnie. Jedna faktycznie zdechła chwilę później, ale druga trzymała się mocno. Z czasem wymieniłam jej kulę na większą i dokupiłam drugą rybkę. Nowy nabytek równie szybko padł. Później przeniosłam ją do porządnego akwarium, w którym żyła jakieś 2,5 roku i nadal rosła. Wtedy zdecydowałam, że oddam ją przyjaciółce, która organizowała w ogródku oczko wodne. Z tego co wiem, to złota rybka z wesela nadal żyje – czytamy we wpisie dziewczyny

A Ty co myślisz na temat „żywych upominków” dla gości? Słyszałeś kiedyś o podobnym podarunku?

*Zdjęcie główne ma charakter poglądowy

zamknij