×

Świetna wiadomość dla fanów Marvela. „Black Widow” będzie kolejnym kinowym hitem

Pierwszy trailer Black Widow. Agentka Romanow powraca i zbiera swoją własną ekipę! Marvel Studio nie ma zamiaru zwolnić tempa!

Marvel wchodzi w 4 fazę

Avengers: Koniec gry okazało się olbrzymim sukcesem kasowym i jest świetnym przykładem, że moda na superbohaterów się nie skończyła. Teraz jednak studio wchodzi w kolejną fazę i nie zamierza zwolnić tempa! Otwiera ją solowy film z Czarną Wdową w roli głównej. Ponownie zobaczymy Scarlett Johansson, która wcieli się w postać rosyjskiej agentki specjalnej. Oprócz trailera zaprezentowano także plakat filmowy:

Fani na pewno będą wyłapywać wszystkie smaczki oraz oczka puszczone w ich kierunku. Już w samym trailerze zobaczymy nawiązanie do misji w Budapeszcie, którą Natasza wspomina w Avengers. Czarna Wdowa powróci do swojej ojczyzny w celu dokończenia pewnych spraw.

Twórcy nie celują jednak w film typowo super-bohaterski, a chcą go utrzymać w bardziej szpiegowskim klimacie. To świetnie pasuje do tej bohaterki. Obok niej zobaczymy jej przyszywaną siostrę oraz Red Guardiana – sowiecką odpowiedź na Kapitana Amerykę. Czyżby szykowała nam się rosyjska drużyna bohaterów do zadań specjalnych?

Pierwszy trailer Black Widow

Widowisko zapowiada się świetnie i na pewno wyczekuje go wielu fanów. Zaskakujący okazał się fakt, że to właśnie Wdowa otworzy kolejną fazę MCU. Jednakże twórcy podkreślają, że to właśnie ta kobieca bohaterka w pełni zasłużyła na swój osobny film. Biorąc pod uwagę jej poświecenie w ostatniej części Avengers to w pełni zrozumiałe.

Produkcja z uniwersum MCU jaka jeszcze pojawi się w tym roku jest tajemniczy The Eternals. Premierę ma mieć 6 listopada 2020 roku. Do tego ma wystartować serial The Falcon and the Winter Soldier na równi z premierą Black Widow czyli 1 maja.

Zamierzacie się wybrać do kina na przygody Nataszy Romanow?

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube, Twitter