×

Pedofil wykorzystał ponad 250 chłopców. 27-latek podawał się w sieci za „Sandrę”

W 2016 roku 27-letni dziś Norweg dopuścił się napaści seksualnych na dzieciach. Mężczyzna, który był sędzią piłkarskim, nawiązywał kontakt z nieletnimi przez Internet. Mimo że trzy lata temu został zatrzymany, dopiero teraz usłyszał wyrok. Został skazany na 16 lat pozbawienia wolności za seksualne wykorzystanie ponad 250 dzieci.

Sprawa potocznie została nazwana przez norweską policję i prasę jako „operacja Sandra”, a wszystko przez to, że 27-latek podawał się za dziewczynę w rozmowach z dziećmi, aby zyskać ich zaufanie

Norweg przedstawiał się w sieci jako dziewczyna i w ten sposób nawiązywał kontakt z nieletnimi. Bardzo często mówił także, że jest w wieku rozmówcy, przez co jeszcze bardziej chciał wzbudzić ich zaufanie.

Rozmowy zaczynały się dość niewinnie, ale w większości i tak kończyło się to na tematach związanych z cielesnością

27-latek zachęcał dzieci do tego, aby wysyłały mu filmiki z tego, jak się masturbują, a w zamian obiecywał im pieniądze i słodycze. Gdy dostawał nagrania, domagał się więcej. Groził, że jeśli nie dostanie dodatkowych filmów i zdjęć, wszystko upubliczni w sieci. Dążył także do tego, aby spotkać się na żywo i niestety kilka razy mu się to udało.

Na szczęście jego czyny wyszły na jaw i mężczyzna został zatrzymany. Za to, co zrobił, został skazany na 16 lat pozbawienia wolności, a także jest zobowiązany do tego, aby zapłacić ofiarom łącznie 8,5 miliona koron norweskich – ponad 8 milionów złotych.

_________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: redakcja@popularne.pl