×

Macocha poważnie okaleczyła 4-latka po tym, jak chłopiec zmoczył w nocy swoje łóżko…

Niewinne dziecko zostało okaleczone do końca życia za to, że… zsikało się w łóżku. W ramach kary okrutna macocha wydłubała oczy swojemu 4-letniemu pasierbowi. Do przerażającego czynu doszło w prowincji Masvingo w Zimbabwe.

Chłopiec, który nie ma nawet imienia, uważa, że jego łóżko było przemoczone już wcześniej.

Gdy na miejscu pojawiła się policja, kobieta przyznała się do zbrodni. Jakby tego było mało, śmiała się, gdy o tym opowiadała! Podczas zeznań podkreślała, że chłopiec nie jest jej dzieckiem.

Wstrząsające zdjęcie przedstawia okaleczonego siedzącego na ziemi w zakrwawionych ubraniach 4-latka.

Do dziś nie wiadomo, czy ojciec chłopca był obecny w chwili ataku macochy. Policjanci z Zimbabwe nie podali szczegółów dotyczących kary, jaka może spotkać kobietę za jej okrutny czyn. Nie ma również potwierdzonych informacji co do tego, czy została aresztowana, a cała sprawa jest prawdopodobnie w toku.

Mimowolne oddawanie moczu jest powszechne u dzieci w wieku do czterech lat, a około 1 na 12 dzieci regularnie sika w łóżku mając zaledwie 4 latka – wyznaje NHS.

Około 1 na 40 dzieci wciąż sika w łóżku mając 7,5 roku, a według NHS 1 na około 100 osób wciąż robi to nawet w życiu dorosłym.

4-letni chłopiec to wciąż dziecko, a już został okaleczony do końca życia. Jaka kara powinna spotkać okrutną macochę? Nie wiemy. Jedno jest jednak pewne, już nic nie przywróci pełni zdrowia małemu chłopcu.

Polecane

Może Cię zainteresować