×

To, co widzisz na tym obrazku, zdradza jakie masz dominujące cechy charakteru

Złudzenia optyczne towarzyszą nam od setek lat, a we współczesnym świecie stały się nieodłącznym elementem popkultury, dostarczającym niejednokrotnie dużo rozrywki. Każdego roku na świecie powstają nawet muzea iluzji, gdzie możemy podziwiać wszelakie formy złudzenia optycznego.

Według „Wake Up Your Mind” ludzie na poniższym obrazku dostrzegają parę ust, linię drzew lub serię korzeni zagłębionych w ziemi

A Ty, co takiego widzisz?

Usta

Najprawdopodobniej jesteś cichą i spokojną osobą przez co szybko dostosowujesz się do otoczenia. Nie lubisz komplikować swojego życia mało ważnymi sprawami. Jesteś ciekawy świata oraz wiedzy i nad wyraz cenisz sobie uczciwość. Niestety, pomimo to bywasz naiwny w kontaktach międzyludzkich

Drzewa

Nie jesteś typem osoby, którą z łatwością można popychać i ustawiać po kątach, ale przejmujesz się tym co ludzie o Tobie pomyślą. Zdobycie Twojego zaufania nie jest łatwym wyzwaniem. Skrywasz w sobie duże pokłady siły i jesteś tajemniczy.

Korzenie

Osoby, które na obrazku zobaczyły korzenie, są niezależne, mocno skoncentrowane na sobie i odpowiedzialne. Twardo stąpają po ziemi, ale nie przeszkadza im to w rozpoznawaniu swoich błędów i przyjmowaniu konstruktywnej krytyki.

Jakim typem jesteś?

Może Cię zainteresować