×

Najcięższy człowiek świata szuka żony. Ma swoje wymagania

Najcięższy człowiek świata to Arbab Heather Hyatt. Waży 440 kg, jednak to dla niego wciąż za mało. Pragnie dojść do 500 kg i szuka żony.

Najcięższy człowiek świata

Arbab wpisał się w historię jako jeden z najcięższych ludzi świata. Nazywany „Hulkiem” mężczyzna chce być również najsilniejszy: codziennie spędza 3 godziny na treningu. Jest na tyle silny, że potrafi podnieść samochód osoby i zatrzymać traktor.

Dąży do 500 kg i codziennie pochłania 10 tysięcy kalorii. Mimo swojego wyglądu – nie narzeka na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej.

Najcięższy człowiek świata szuka żony

Mimo imponującej wagi, Arbab chce jeszcze przytyć. W ciągu jednego dnia pochłania 36 jajek, 3 kg mięsa, 5 litrów mleka i kilka misek ryżu i makaronu. Nic więc dziwnego, że jednym z wymagań, jakie stawia Pakistańczyk, jest umiejętność gotowania.

27 latek jest bardzo rozpoznawany na ulicach. Twierdzi, że odrzucił już ponad 200 kobiet, które zabiegały o jego względy.

Wygląd też ma znaczenie

Poza umiejętnością gotowania dla Arbaba ważny jest również wygląd przyszłej partnerki. Ze względu na to, że jest wysoki – jego partnerka musi mieć nie mniej niż 193 cm wzrostu. Kolejnym kryterium jest… waga! Wybranka nie może ważyć mniej niż 100 kg. Przyznaje, że obawia się, że szczupłą kobietę mógłby po prostu zgnieść.

Znalezienie partnerki nie jest takie łatwe

Na ustatkowanie się i założenie rodziny naciskają rodzice „Hulka”. Sam mężczyzna przyznaje, że w jego życiu brakuje bliskiej osoby. Wciąż poszukuje kobiety, która spełni jego wymagania i pokocha go takim, jakim jest. Pakistański siłacz twierdzi, że nie ma żadnych schorzeń i nie narzeka na problemy ze zdrowiem.

Życzmy powodzenia w znalezieniu „tej jedynej”

Źródła: www.webniusy.com