×

Michał Szpak zaśpiewał z siostrą! Mało kto wie, że ma tak zdolne rodzeństwo

Michał Szpak po raz kolejny zaśpiewał ze swoją siostrą. Wokalista nie jest jedyną utalentowaną muzycznie osobą w rodzinie. Rodzeństwo wystąpiło właśnie podczas gali finałowej konkursu Lodołamacze. Uwagę przyciągał nie tylko piękny śpiew, ale też świetnie dobrane stroje. Oboje brzmieli i wyglądali świetnie.

Wokalista nieustannie zachwyca głosem

O Michale Szpaku zrobiło się głośno dzięki programowi X-Factor. Wokalista pokazał tam swoje ogromne możliwości i mimo, że nie wygrał talent show, od tego momentu rozpoczęła się jego ogromna kariera. Muzyk ma specyficzny styl i niektórym przeszkadza jego sposób bycia. Jednak niezależnie od tego, czy ktoś lubi Michała czy nie, nie da się zaprzeczyć, że ma wspaniały głos i doskonale dobiera repertuar. Pokazał to chociażby swoim występem na Eurowizji w 2016 roku. Z piosenką „Colours of Your Life” zajął ósme miejsce w punktacji ogólnej i trzecie u widzów.

Michał Szpak zaśpiewał z siostrą na gali Lodołamacze 2019

W rodzinie Szpaków nie tylko Michał ma wspaniały głos. Niewiele osób wie, że siostra piosenkarza jest równie utalentowana muzycznie co jej brat. O Marlenie zrobiło się głośno, gdy Michał Szpak zaśpiewał jej Happy Birthday. Nagranie z okazji urodzin Marleny Szpak było dość specyficzne i rozbawiło internautów.

Marlena Szpak jest muzykiem z wykształcenia i na co dzień mieszka we Włoszech. To właśnie tam rozwija swoją karierę jako śpiewaczka operowa. Ku uciesze fanów jej głosu, ostatnio jej wokalne umiejętności mogliśmy podziwiać w Polsce, dzięki uroczystemu finałowi plebiscytu Lodołamacze, czyli konkursu mającego zachęcać do zatrudniania osób niepełnosprawnych. Rodzeństwo Szpaków wystąpiło wspólnie na warszawskich salonach.

Michał Szpak po raz kolejny zaśpiewał ze swoją siostrą

Rodzeństwo wykonało utwór „E Più Ti Penso”, pochodzący ze ścieżki dźwiękowej filmów „Dawno temu w Ameryce”. O tym pięknym utworze kilka lat temu przypomnieli Ariana Grande i Andrea Bocelli. Jednak wykonanie Michała i Marleny w niczym im nie ustępuje.

Rodzeństwo znów pokazało swój ogromny talent i świetne zgranie. Ich hipnotyzujący występ oczarował wszystkich zebranych na gali.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy Marlena i Michał wywołali ciarki u słuchaczy śpiewając ten utwór. Wykonali go już kilka razy i zawsze wychodzi im równie genialnie.

Michał i Marlena wyglądali świetnie

Jednak uwagę przyciągnął nie tylko występ zgranego rodzeństwa. Michał i Marlena zachwycili również swoimi stylizacjami. Wokalista postawił na odrobinę ekstrawagancji i wystąpił w fioletowej, wzorzystej marynarce, pod którą założył koszulę z dużą kokardą.

Marlena wyglądała równie dobrze, jednak zdecydowała się na bardziej klasyczną stylizację. Na gali pojawiła się w czarnej marynarce oversize przewiązanej w pasie. Połączyła ją z eleganckimi spodniami i szpilkami w tym samym kolorze. Nie możemy się zdecydować, które z rodzeństwa wyglądało lepiej.

Podoba wam się utwór, który Michał Szpak zaśpiewał z siostrą?

Może Cię zainteresować