Kategorie GwiazdyNewsyPolskaShowbiznes

Michał Szpak zaśpiewał z siostrą! Mało kto wie, że ma tak zdolne rodzeństwo

Michał Szpak po raz kolejny zaśpiewał ze swoją siostrą. Wokalista nie jest jedyną utalentowaną muzycznie osobą w rodzinie. Rodzeństwo wystąpiło właśnie podczas gali finałowej konkursu Lodołamacze. Uwagę przyciągał nie tylko piękny śpiew, ale też świetnie dobrane stroje. Oboje brzmieli i wyglądali świetnie.

Wokalista nieustannie zachwyca głosem

O Michale Szpaku zrobiło się głośno dzięki programowi X-Factor. Wokalista pokazał tam swoje ogromne możliwości i mimo, że nie wygrał talent show, od tego momentu rozpoczęła się jego ogromna kariera. Muzyk ma specyficzny styl i niektórym przeszkadza jego sposób bycia. Jednak niezależnie od tego, czy ktoś lubi Michała czy nie, nie da się zaprzeczyć, że ma wspaniały głos i doskonale dobiera repertuar. Pokazał to chociażby swoim występem na Eurowizji w 2016 roku. Z piosenką „Colours of Your Life” zajął ósme miejsce w punktacji ogólnej i trzecie u widzów.

michał spzak na eurowizji

Michał Szpak zaśpiewał z siostrą na gali Lodołamacze 2019

W rodzinie Szpaków nie tylko Michał ma wspaniały głos. Niewiele osób wie, że siostra piosenkarza jest równie utalentowana muzycznie co jej brat. O Marlenie zrobiło się głośno, gdy Michał Szpak zaśpiewał jej Happy Birthday. Nagranie z okazji urodzin Marleny Szpak było dość specyficzne i rozbawiło internautów.

Michał szpak z siostrą marleną szpak
Instagram

Marlena Szpak jest muzykiem z wykształcenia i na co dzień mieszka we Włoszech. To właśnie tam rozwija swoją karierę jako śpiewaczka operowa. Ku uciesze fanów jej głosu, ostatnio jej wokalne umiejętności mogliśmy podziwiać w Polsce, dzięki uroczystemu finałowi plebiscytu Lodołamacze, czyli konkursu mającego zachęcać do zatrudniania osób niepełnosprawnych. Rodzeństwo Szpaków wystąpiło wspólnie na warszawskich salonach.

michał szpak zaśpiewał z siostrą
Instagram

Michał Szpak po raz kolejny zaśpiewał ze swoją siostrą

Rodzeństwo wykonało utwór „E Più Ti Penso”, pochodzący ze ścieżki dźwiękowej filmów „Dawno temu w Ameryce”. O tym pięknym utworze kilka lat temu przypomnieli Ariana Grande i Andrea Bocelli. Jednak wykonanie Michała i Marleny w niczym im nie ustępuje.

Rodzeństwo znów pokazało swój ogromny talent i świetne zgranie. Ich hipnotyzujący występ oczarował wszystkich zebranych na gali.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy Marlena i Michał wywołali ciarki u słuchaczy śpiewając ten utwór. Wykonali go już kilka razy i zawsze wychodzi im równie genialnie.

Michał i Marlena wyglądali świetnie

Jednak uwagę przyciągnął nie tylko występ zgranego rodzeństwa. Michał i Marlena zachwycili również swoimi stylizacjami. Wokalista postawił na odrobinę ekstrawagancji i wystąpił w fioletowej, wzorzystej marynarce, pod którą założył koszulę z dużą kokardą.

michał szpak zaśpiewał z siostrą marleną szpak
Instagram

Marlena wyglądała równie dobrze, jednak zdecydowała się na bardziej klasyczną stylizację. Na gali pojawiła się w czarnej marynarce oversize przewiązanej w pasie. Połączyła ją z eleganckimi spodniami i szpilkami w tym samym kolorze. Nie możemy się zdecydować, które z rodzeństwa wyglądało lepiej.

marlena szpak na gali lodołamacze 2019
Instagram

Podoba wam się utwór, który Michał Szpak zaśpiewał z siostrą?