×

Książę Harry i księżna Meghan pokazali Archiego. Chłopczyk to cały tata

Wszyscy fani książęcej pary czekali na ten moment, gdy będą mogli ponownie zobaczyć małego Archiego. Księżna i książę Sussex wybrali się w podróż do południowej Afryki, ale nie było powszechnie wiadomo, czy w którymś momencie ich podróży będzie razem z nimi także malutki synek. Okazało się, że zdecydowanie szybciej chcieli pochwalić się nim światu, niż wszyscy myśleli. Meghan i Harry pokazali synka po raz kolejny i wywołali tym lawinę komentarzy – oczywiście samych pozytywnych!

Podróż do Afryki Południowej

Młode małżeństwo nie mogło doczekać się podróży do Afryki, ponieważ to tam zakochali się w sobie i spędzili pierwsze dni razem. Sam książę powiedział, że czeka na tę chwilę aż osobiście przedstawi swoją rodzinę południowej Afryce.

Pierwsze wrażenia

Z relacji, które pojawiają się regularnie na oficjalnym Instagramie księżnej i księcia Sussex widać, jak bardzo cieszą się z tej wyprawy. Są w tym wszystkim bardzo naturalni, otwarci, uśmiechają się do ludzi i są zainteresowani tym, co dzieje się dookoła nich.

Pierwsza podróż z rodzicami

Już od samego początku było wiadomo, że mały Archie razem z rodzicami przybędzie do Afryki Południowej, ale nikt nie przypuszczał, że tak szybko książęca para będzie chciała razem z nim odwiedzić jakieś miejsce. Niespodziewanie stało się to szybciej, niż wszyscy myśleli!

Wesoły malec i wpatrzony w niego tata

W internecie pojawił się filmik, na którym widać jak Meghan i Harry podążają na spotkanie z arcybiskupem w towarzystwie malutkiego Archiego. Mama trzyma synka na rękach, a tata radośnie z nim gaworzy. Później razem z arcybiskupem i jego rodziną siedzą przy stole, a Archie wydaje się być bardzo spokojny i grzeczny. Uśmiecha się do wszystkich i jest bardzo pogodny.

Do kogo jest podobny?

Oczywiście w sieci natychmiast zaczęła się dyskusja na temat tego, do kogo podobny jest 4-miesięczny chłopczyk. Zdecydowana większość uważa, że to cały Harry i niewiele ma z mamy. My jednak uważamy, że jeszcze jest za mały, aby móc dokładnie określić podobieństwo. Pewne jednak jest to, że ma w sobie dużo uroku, a Meghan jest przy nim jeszcze piękniejsza.

A waszym zdaniem do kogo jest podobny?