×

Urodziła 3 dzieci, a jej figura jest zjawiskowa. Ludzie uważają, że osiągnęła to dzięki operacjom

Kobiety często są krytykowane za to, jak wyglądają lub w co się ubierają. Mimo stale rozwijającego się społeczeństwa, można spotkać się z hejtem w sieci, który uderza w otyłe dziewczyny, ale również w te zbyt chude.

Maria Pogrebnyak-Shatalova jest rosyjską modelką oraz żoną zawodowego piłkarza. Jak wiele celebrytek, kocha luksus i błysk fleshy, ostatnio jednak spotkała się z falą krytyki, dotyczącą jej wychudzonego ciała.

30-latka mimo trzech ciąży, ma zgrabną i wysportowaną sylwetkę. Internauci nie mogą uwierzyć, że po porodach można wyglądać tak dobrze i zarzucają Marii operacje plastyczne, retuszowanie zdjęć oraz anoreksję.

Najwięcej komentarzy wywołał filmik, który modelka opublikowała na Instagramie. Kobieta chwali się, że jej talia ma zaledwie 58 cm

Internauci są podzieleni, jedni zachwalają szybki powrót do formy, drudzy uważają, że postawa Marii to kłamstwo.

Jedna z użytkowniczek pyta wprost:

Czemu po prostu nie przyznasz, że to nie twoje zwycięstwo, lecz bardzo dobrego chirurga plastycznego?

Rosjanka broni swojej sylwetki. Twierdzi, że przed ciążami ciężko ćwiczyła nad figurą i po porodzie wciąż chce wyglądać dobrze. Przyznaje, że wcześniej była nieco szersza.

Nie rozumiałam, dlaczego moja talia ma tylko 65-67 cm. Po trzecim porodzie zrozumiałam, że ćwiczenia nie wystarczą i dlatego zaczęłam jeść zdrowiej. Cieszę się z moich zwycięstw, talia ma teraz 59 cm, a gdy dzisiaj rano sprawdzałam, okazało się, że nawet 58!

Oczywiście, żadna osoba nie może być mierzona ze względu na swoją wagę lub wielkość talii. Każdy powinien czuć się dobrze we własnej skórze, lecz niektóre kobiety wciąż odczuwają dużą presję poporodową, chcąc wrócić do wcześniejszego wyglądu.

Rosjanka wygląda zjawiskowo, chociaż jej figura może trochę niepokoić. Nas zastanawia tylko jedno, jeśli Maria poświęca tyle czasu na ćwiczenia, kto zajmuje się jej dziećmi?

zamknij