×

Małgorzata Godlewska cytuje Bismarcka. Celebrytka znowu zaskoczyła internautów

Małgorzata Godlewska cytuje Bismarcka. Niestety, poza przypomnieniem wypowiedzi „żelaznego kanclerza” dotyczącej Polaków, zaprezentowała jedynie piersi oraz wianuszek w barwach narodowych. Ale fanom jej talentu i urody to w zupełności wystarczyło…

Siostry Godlewskie

Odkąd pojawiły się siostry Godlewskie, show biznes już nigdy nie był taki sam. Co do tego, czy była to zmiana na dobre, zdania są podzielone.

W każdym razie wiadomo, że łatwo się sióstr Godlewskich nie pozbędziemy. Są naprawdę bardzo zmotywowane, by osiągnąć sławę, nawet wątpliwą i z poświęceniem próbują przebić się w show biznesie. Małgorzata i Monika, używająca w sieci imienia Esmeralda zaczynały od przeróbek znanych utworów w taki sposób, żeby brzmiały jak nagrane w podrzędnej agencji towarzyskiej.

Małgorzata Godlewska cytuje Bismarcka

Z czasem poszerzyły swoją działalność. Niestety wzorem innych celebrytów, doszły do wniosku, że znają się na wszystkim.
Dzisiaj Małgorzata Godlewska postanowiła skomentować sytuację polityczną w Polsce. Punktem wyjścia do jej „rozważań” była słynna opinia kanclerza Otto von Bismarcka:

Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.

Niestety, jeśli ktokolwiek spodziewał się po Małgorzacie jakiejś pogłębionej analizy tego cytatu to srodze się zawiódł. Godlewska, wychodząc zapewne z założenia, że obraz przemawia lepiej niż tysiąc słów, zilustrowała swoje przemyślenia fragmentem filmu rysunkowego z sugestywnym podkładem muzycznym.

Ale z drugiej strony: czy na Godlewskiej w ogóle można się zawieść? Żeby tak było, trzeba byłoby mieć wobec niej jakiekolwiek oczekiwania…. Na szczęście komentujący nie mieli żadnych. Wśród żartobliwych uwag pojawiły się:

Cudowne, Małgorzato, ty nasza bronio biologiczna

Piękne Małgosiu nie poddawaj się!! jesteś jedyną nadzieją tego kraju

Godlewska jest jak Polska. Wolna i niepodległa.

Gosia na nową Premier !;) piona siostro;)

Też jesteście pod wrażeniem?

Źródła: www.youtube.com, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować