×

13 z pozoru zwykłych przedmiotów, na które mogą pozwolić sobie tylko szalenie bogaci ludzie!

Marketing w dzisiejszych czasach nie ma żadnych granic, a producenci zrobią wszystko, aby zadowolić nawet pojedyncze osoby. Specjalnie dla milionerów produkują z pozoru najbardziej zwyczajne rzeczy, w których ukryta jest odrobina luksusu. Takowe produkty oczywiście wiążą się z kosmiczną wręcz ceną! Pytanie: Kto bogatemu zabroni?

Poniżej prezentujemy listę rzeczy, które możesz kupić dla siebie, kiedy już będziesz bajecznie bogaty.

#1 Miętowa pasta do zębów – $99.99

Choć wydawać by się mogło, że miętowa pasta do zębów nie może być niczym wyjątkowym, Theodent zawiera unikalny, opatentowany składnik, który już po pierwszym użyciu wzmacnia i chroni zęby przez cały dzień.

#2 Deska sedesowa – $299.95

Deska sedesowa wykonana z włókna węglowego jest przede wszystkim bardzo lekka. UWAGA! Jest to edycja limitowana, tak więc nie ma na co czekać!

#3 Słuchawki – $638

Niektórzy twierdzą, że muzyka brzmi znacznie lepiej przez te złote słuchawki. W końcu nie ma co się dziwić, skoro w uszach masz 24-karatowe diamenty! Ktoś ma ochotę się przekonać? Ich cena to $638.

#4 Wełniane skarpety – $1 188

Wełniane skarpety to edycja limitowana i powstało ich tylko… 10 par! Zostały wykonane ze specjalnej wełny vicuna, która jest uważana za najrzadszą i najdroższą na świecie.

#5 Lampa w kształcie chmurki – $3 360

Chmurka jest projektem Kaufmana Mercantile. Ten nietypowy przedmiot nie tylko oświeci pokój, ale zasymuluje grzmoty lub szum deszczu – można zatem wybrać kolor chmury, a tym samym „pogodę panującą w danym pomieszczeniu”.

#6 Nóż kuchenny – $5 415

To bardzo drogi i cenny nóż. Jego ostrze zostało wykonane ze stali węglowej, a uchwyt z brzozy karelskiej i srebra. Przechowywany jest w skórzanym etui i specjalnym pudełku, w którym znajdują się dodatki niezbędne do ostrzenia i pielęgnacji noża.

#7 Ołówek – $13400

Niemiecka firma wypuściła na rynek ni typowy ołówek w dniu swoich urodzin. Sam ołówek wykonany jest z cedru, a jego wysadzone trzema diamentami zakończenia są zrobione z białego złota.

#8 Gra Monopoly – $14 161

W tym przypadku popularna i znana na całym świecie gra została pokryta skórą, wszystkie napisy są złote, a pozostałe elementy srebrne. Ktoś chętny na rozgrywkę?

#9 iPhone 7 – $25 850

Jubiler z Liverpoolu własnymi rękami stworzył szalenie drogi model popularnego telefonu. Jego korpus wykonany jest z 24 karatowego złota, przez co nie każdy może sobie na niego pozwolić.

#10 Maszynka do golenia

Uchwyt maszynki Zafirro został wykonany z metalu, który… jest pozostałością po meteorycie! Ale to nie wszystko… Ostrze zostało stworzone przy użyciu białego szafiru,a pozostałe elementy są platynowe. Czy tylko ja się zastanawiam, jak goli taka maszynka?!

#11 Papier toaletowy – $1 558 335

Ten papier toaletowy został wykonany przy użyciu 24-karatowego złota. Cena jest adekwatna do materiału. Australijska firma jest gotowa sprzedać jedną rolkę za nieco ponad 1,5 miliona dolarów! Kupujesz? Przewidziana jest również niespodzianka, abyś mógł świętować ten „niecodzienny” zakup, a mianowicie… butelka szampana!

#12 Torebka – $3 800 000

Torebka Mouawad została wykonana z 18-karatowego złota i wysadzona przez 4517 kolorowych diamentów! Idealna dla pań, które są szalenie bogate.

#13 Pierścionek – $70 000 000

Pierścionek nie zawiera diamentowych elementów… ON JEST DIAMENTEM! Marka Shawish zrobiła krok naprzód i przedstawiła światu ten wyjątkowy produkt. Cóż, Szwajcarzy uwielbiają tego typu rzeczy.

 

 

 

 

Może Cię zainteresować

zamknij