×

Zgadnij, ile lat ma kobieta widoczna na zdjęciach. Będziesz w szoku, gdy poznasz prawdę!

Liu Yelin dostała swoją pierwszą pracę w 1985 roku. Miała wtedy zaledwie 17 lat. Dzisiaj była bibliotekarka jest już na emeryturze, a mimo to… nadal wygląda zachwycająco! Jej skóra jest wciąż jędrna, a na zadbanym ciele kobiety nie widać ani jednej zmarszczki.

Patrząc na poniższe zdjęcia, dasz wiarę, że mieszkająca w Chinach Liu ma 49 lat?! To młodzieńczemu wyglądowi zawdzięcza swoją popularność.

Gdy świat poznał prawdę na temat wieku kobiety, w zastraszającym tempie zebrała przeszło 75 000 obserwujących jej profil osób!

W mgnieniu oka zwróciła uwagę również kilkudziesięciu stacji telewizyjnych, które dosłownie walczyły o to, aby zaprosić ją do swojego programu.

Nie, to nie chłopak Liu. Na zdjęciu widzimy… 22-letniego syna 49-latki! Nie ma co się dziwić, że często są mylnie uznawani za parę!

Ludzie często są w szoku, kiedy dowiadują się, że mam prawie 50 lat. Ich reakcja jest bezcenna! Nie ukrywam, że cały czas czuję się, jakbym miała 15, a nie 49 lat.

Liu urodziła się w 1968 roku w chińskiej prowincji Henan. Twierdzi, że od zawsze chciała być wiecznie młoda. Póki co niczego nie można jej zarzucić, prawda?

Twierdzi, że jednym z jej ulubionych zajęć jest pływanie na basenie lub… w lodowatej wodzie! Uważa to za doskonały test silnej woli i wytrwałości. Często dosłownie zmuszała się do tego, aby zrobić to, co wcześniej sobie założyła, nawet jeśli kompletnie nie miała na to ochoty.

Swój młodzieńczy wygląd zawdzięcza regularnym ćwiczeniom, które towarzyszą jej od lat. Wytrwałość w dążeniu do celu sprawiła, że dzisiaj wygląda niczym siostra lub dziewczyna swojego syna.

Aktywna mama przyznaje również, że niezwykle rzadko używa jakichkolwiek kosmetyków upiększających.

Marzeniem 49-latki jest podróż dookoła świata. Jak twierdzi, jest osobą spontaniczną, także każdego dnia może się spakować i ruszyć przed siebie.

Chcę pozostać piękna przynajmniej do momentu, aż będą 80 letnią babcią! Dzielę się moją historią ze światem, ponieważ chcę zachęcić inne kobiety do dbania o siebie, o swoje ciało, a przede wszystkim do walki o to, na czym najbardziej nam zależy.

Niesamowita kobieta! Mamy nadzieję, że wkrótce spełni swoje marzenie, a Wam drogie panie życzymy tyle samo wytrwałości, uroku i pozytywnego nastawienia, co ma w sobie Liu!