×

Widzieliście jak Lewandowscy poradzili sobie w „bottle cap challenge”? Dali czadu!

Robert Lewandowski razem z żoną zabawił się w bottle cap challenge. Oczywiście piłkarz wykonał je w nieco zmienionej wersji, natomiast Anna Lewandowska postawiła na klasyczną wersję. Do zabawy piłkarz nominował tenisistę Novaka Djokovicia.

Bottle cap challenge zyskuje na popularności

Bottle cap challenge to zabawa polegająca na odkręceniu butelki za pomocą kopnięcia z półobrotu. Wyzwanie nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać, ale podejmuje je coraz więcej gwiazd.

jason statham wykonujący bottle cap challenge
Instagram

W wyzwaniu wzięła udział Anna Lewandowska

Ostatnio do zabawy dołączyli Lewandowscy. Każde wrzuciło filmik z wyzwaniem na swoje profile w mediach społecznościowych. Jak wspominaliśmy, Anna Lewandowska postawiła na klasyczną wersję i strąciła zakrętkę z butelki z wodą. Po jej kopniaku zdecydowanie widać, że przez lata trenowała karate.

Robert Lewandowski także zabawił się w bottle cap challenge

Z kolei Robert Lewandowski nieco zmienił zasady. Postawił na piłkarską wersję i nie wyprowadził kopniaka z pół obrotu. Jednak to nie najistotniejsza różnica. Największą uwagę internautów przykuł fakt, że piłkarz strącił korek z butelki szampana.

Lewandowski wykonuje bottle cap challenge i nominuje kolejne gwiazdy

Jak to zwykle bywa w internetowych wyzwaniach, piłkarz nominował kolejne dwie osoby do wykonania bottle cap challenge. Wśród nich znalazł się piłkarz David Alaba i tenisista Novak Djoković. Mimo, że Djoković jest obecnie dość zajęty na Wimbledonie, znalazł chwilę na odpowiedź i zapewnił, że niedługo wykona własną, tenisową wersję wyzwania.

komentarz novaka djokovicia pod postem Roberta Lewandowskiego
Instagram

Co myślicie o wyzwaniu w wersji Roberta Lewandowskiego?

zamknij