×

Laluna pochwaliła się nowymi zębami. Poleciała po nie aż do Turcji!

Laluna pochwaliła się nowymi zębami. Swój hollywoodzki uśmiech „królowa życia” paradoksalnie zawdzięcza… Turcji. To tam Laluna poddała się kolejnej metamorfozie. Czy udanej? Ciężko stwierdzić. Laluna oślepia śnieżnobiałym uśmiechem niczym Krzysztof Ibisz. I rzuca gromami w odpowiedzi na krytyczne uwagi.

Laluna pochwaliła się nowymi zębami

Od kilku lat tureccy chirurdzy plastyczni i lekarze zajmujący się medycyną estetyczną, mają pełne ręce roboty. Europejczycy przyjeżdżają do kraju, skuszeni szeroką ofertą oraz niskimi cenami. Z takich „wakacji” wracają z nowym wyglądem i bynajmniej nie chodzi tutaj o piękną opaleniznę. Turcja stała się prawdziwą „krainą piękności”.

Wielu turystów odwiedza Turcję, by wyjechać z niej z pięknym uśmiechem. „Turkey teeth” biją rekordy popularności. Nie tylko ze względu na spektakularne efekty, ale i fakt, że metamorfoza uśmiechu w Turcji jest stosunkowo tania, a cały proces przebiega wyjątkowo sprawnie.

Chodzącą reklamą tureckiej chirurgii plastycznej i rozmaitych zabiegów, jest Laluna Unique (czyli Katarzyna Lirsz), znana z programu „Królowe życia”. Niedawno celebrytka pochwaliła się swoim fanom na Instagramie, że ponownie wybiera się do ulubionej kliniki medycyny estetycznej w Turcji. Długo nie chciała się przyznać, co tym razem chce poprawić w swoim wyglądzie. Ale teraz wszystko jest już jasne. A wręcz śnieżnobiałe!

Laluna wyjechała do tureckiego Bodrum, gdzie specjalista nałożył jej licówki stomatologiczne. Efekt? Zobaczcie sami…

Aż chciałoby się przypomnieć znane hasło reklamowe: bielsze nie będzie.

@lala_laluna_official4 BIG THANKS FOR ME NEW HOLLYWOD SMILE COMFORTZONEDENT#followmelyrics #foryou❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #tiktok? #tiktok? #dlaciebie?foryou? #besuty #krolowezycia #hairlove #memmes #follow #foryou❤️❤️ #foryou❤️❤️❤️❤️ #wigstylist #catloversindonesia ♬ original sound – Nairofey

„Wypowiedź do cebulaków”

Laluna nie ukrywa, że nowy uśmiech jest spełnieniem jej marzeń. Nie przejmuje się krytycznymi uwagami, a na niemiłe komentarze odpowiada w mocnych słowach:

Mała wypowiedź po raz kolejny do cebulaków, bez żadnego wchodzenia w konwersacje i zastanawianie się. Od razu zostajecie zablokowani za prucie się na moim profilu na temat mojego wyglądu, operacji, podrób, k*rwa, ch*j wie czego. Zajmijcie się swoim życiem pier… debile bez mózgu

– oznajmiła celebrytka.

Fotografie: TikTok, Instagram (miniatura wpisu), www.tiktok.com, www.instagram.com

Może Cię zainteresować