×

Księżna Kate jest w ciąży? Tajemnicę miała zdradzić osoba z najbliższej rodziny

Jeśli ta informacja jest prawdziwa, rodzina królewska znów się powiększy! W sieci pojawiły się głosy, że księżna Kate jest w czwartej ciąży. Wprawdzie podobne informacje pojawiają się w mediach średnio co kilka miesięcy, ale ta plotka może być prawdą. Skąd takie przypuszczenia? To córka księcia Williama i księżnej Kate miała mówić o tym w szkole. Radosną nowiną dzieliła się z koleżankami i kolegami z prestiżowej Thomas School w Battersea.

Czy księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Nikt z rodziny królewskiej jeszcze nie odniósł się do tych rewelacji i nie wydał oficjalnego oświadczenia. Być może nie będzie takiego powodu, ale z drugiej strony, dlaczego dziewczynka miałaby kłamać? ?

Dziewczynka we wrześniu poszła po raz pierwszy do szkoły

Pod same drzwi odprowadzili ją dumni rodzice, którzy do tej samej placówki kilka lat temu wysłali pierwszego synka, George’a. Jak widać, mała Charlotte, uwielbia być w centrum zainteresowania i już pierwszego dnia zdradziła sekrety rodzinne.

„New Idea” donosi, że 4-latka w klasie chwaliła się, że już niedługo jej mama urodzi, a rodzina znów się powiększy. Informator gazety wyznaje:

Jeden z pracowników usłyszał słowa Charlotte i nie mógł aż w to uwierzyć. Mówiła bardzo głośno i z przekonaniem o tym, że jej mama jest w ciąży

Czy Kate spodziewa się kolejnego dziecka?

Cały czas nie pojawiła się żadna informacja na ten temat na oficjalnej stronie rodziny królewskiej.

Kate i William są już rodzicami trójki dzieci

6-letni George, 4-letnia Charoltte i roczny Louis mogą spodziewać się rodzeństwa? Przez ostatnie miesiące wiele sygnałów wskazywało na to, że ich rodzina się powiększy. Najbardziej zaskakujące były słowa księżnej, gdy razem z małżonkiem odwiedzała mieszkańców Irlandii Północnej. Tam spotkali pięciomiesięcznego Jamesa Barra, który podbił serce księżnej. Do tego stopnia maluch złapał ją za serce, że powiedziała do jego ojca:

Jest cudowny. To sprawia, że zaczynam myśleć o dziecku

Czy Charlotte zdradziła rodzinny sekret?

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na oficjalne potwierdzenie ciąży albo pogodzenie się z tym, że to kolejna plotka na temat rodziny królewskiej ?