×

Fani Krzysztofa Rutkowskiego wstrzymali oddech. Popularny detektyw zmienił fryzurę?!

Niekonwencjonalny detektyw to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego życia publicznego. Wbrew powszechnemu mniemaniu, okazało się, że ma sporo dystansu do siebie i swojego wyglądu. Krzysztof Rutkowski udostępnił zdjęcie, na którym zmienił swoją charakterystyczną fryzurę.

Nie tylko detektyw

Umówmy się, Krzysztof Rutkowski już dawno przestał być zwykłym detektywem. Przy każdej sprawie, w którą się angażuje, potrafi zrobić niezłe show. Natomiast jego kwadratowa fryzura jest bardziej znana od niektórych celebrytów. Internauci uwielbiają dodawać fryzurę Rutkowskiego innym gwiazdom.

Krzysztof Rutkowski i jego partnerka Maja Plich, są aktywni w social media. Chętnie dzielą z fanami bardziej lub mniej istotne chwile w swoim życiu. Ostatnio Krzysztof Rutkowski pochwalił się zdjęciem Mai Plich, na którym pokazała naprawdę dużo.

Krzysztof Rutkowski zmienił fryzurę!

Okazuje się, że nie tylko internauci potrafią śmiać się z tego charakterystycznego uczesania. Ostatnio na social media Rutkowskiego i jego partnerki pojawiło się bardzo ciekawe zdjęcie po „niewielkiej” graficznej obróbce.

Na wspomnianym zdjęciu możemy zobaczyć Krzysztofa Rutkowskiego z partnerką. Jednak Maja Pilch ma fryzurę detektywa, a on swojej ukochanej. Brak nam słów, żeby oddać prawdziwe piękno tego zdjęcia. Dlatego najlepiej, jeśli sami je ocenicie.

Partnerka Rutkowskiego dołączyła do fotografii opis, który świadczy o tym, że zarówno ona, jak i Rutkowski, przyjmują żarty internautów z przymrużeniem oka:

Pisaliście, że musiałby zdarzyć się cud, aby Krzysztof zmienił fryzurę, a jednak cuda się zdarzają ? Czy macie dystans do Siebie i potraficie żartować i śmiać się z własnej osoby ?
Bo my zdecydowanie tak ??

A tak wyglądało oryginalne zdjęcie

Instagram

Myślicie, że w Internecie spotka was dzisiaj coś lepszego niż to zdjęcie?