×

Króliczki Playboy’a bardzo się zmieniły przez ostatnie lata. Dziś są przykładnymi mamami!

Jak wyglądają najsławniejsze Króliczki Playboy’a dziś? Od emisji ostatniego odcinka show, które dało im popularność nie tylko w USA, minęło już 10 lat. Od tej pory Holly Madison, Kendra Wilkinson i Bridget Marquardt bardzo się zmieniły. Jednak chyba bardziej mentalnie niż wizualnie… Wciąż są przecież zabójczo piękne!

Tym trzem pięknościom największą sławę przyniósł udział w programie, który pokazywał życie Hugh Hefnera i jego dziewczyn, nazywanych „Króliczkami Playboya”. Show tak bardzo spodobało się widzom, że powstały aż 4 sezony. Holly Madison, Kendra Wilkinson i Bridget Marquardt stały się sławne nie tylko w USA. Ostatni odcinek programu został wyemitowany ponad 10 lat temu. Co dziś słychać u dziewczyn?

Króliczki Playboy’a dziś: Bridget Marquardt

Bridget Marquardt jakiś czas temu skończyła 43 lata. Oczywiście mimo upływu lat wciąż wygląda wspaniale, choć niektórzy twierdzą, że największą zasługę, mają w tym dobrodziejstwa medycyny estetycznej.

Piękna aktorka wciąż cieszy się nienaganną figurą. 43-latka w dalszym ciągu lubi chwalić się odważnymi zdjęciami. Często publikuje takie na Instagramie.

Po zakończeniu emisji programu Bridget nie zniknęła z telewizji, a wręcz przeciwnie. Otrzymała propozycję prowadzenia własnego show – „Bridget’s Sexiet Beaches”.

Ponadto, celebrytka zagrała też w kilku filmach m.in. w „Strasznym filmie 4”, „AppleBox”, „Celebrity Panorama Project”, „Szpitalu miejskim” czy też w „Okrucieństwie nie do przyjęcia”.

Dziś jednak Marquardt nie jest już widywana w telewizji, a przede wszystkim w mediach społecznościowych. Publicznie pojawia się jedynie od czasu do czasu na imprezach branżowych.

Króliczki Playboy’a dziś: Holly Madison

Dziś Holly Madison ma 40 lat. Przez całą emisję programu twierdzono, że jest „dziewczyną numer jeden”. Długi czas była ulubienicą samego Hugh Hefnera. Jednak w 2008 roku zdecydowała, że rozstaje się z 82-latkiem. Mimo to w 2009 roku postanowiła wziąć jeszcze udział w ostatnim sezonie jego show.

Po emisji programu modelka napisała 2 książki. Wśród nich była jej autobiografia. Właśnie tam zdradziła, że jej życie u boku milionera wcale nie było łatwe. Wyznała, że w czasie kręcenia programu była zmuszana do różnych rytuałów seksualnych.

Ona również otrzymała propozycję własnego show w 2009 roku. W tym samym czasie wystąpiła również w amerykańskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”

W 2013 roku modelka wyszła za mąż. Owocem jej związku jest dwoje dzieci. Jednak na początku tego roku ogłosiła, że rozwodzi się ze swoim mężem, Pasqualem Rotellem.

Jak możemy zobaczyć na zdjęciach w jej mediach społecznościowych lub tych zrobionych przez paparazzi Holly wciąż cieszy się nienaganną figurą. Celebrytka otwarcie przyznała się też do tego, że korzystała z pomocy chirurga plastycznego. Powiększyła biust, dokonała też korekty nosa, podniosła brwi, wydłużyła powierzchnię oczu i obniżyła je. Ponadto regularnie powiększa sobie usta.

Króliczki Playboy’a dziś: Kendra Wilkinson

Kendra Wilkinson była jedną z najmłodszych dziewczyn w programie. Dziś modelka ma 34 lata. Nie ma się więc co dziwić, że jest też najbardziej naturalna. Nie korzysta ze wsparcia medycyny estetycznej, ale zrezygnowała na przykład z tlenionego blondu i postawiła na swój naturalny kolor.

Dziś modelka jest mamą 10-letniego Hanka oraz 5-letniej Alijah. Dzieci są owocem jej związku z Hankiem Baskettem. Miłość pary nie przetrwała jednak próby czasu. Pod koniec 2018 roku rozwiedli się.

Po zakończeniu emisji show Kendra wciąż była obecna w show-biznesie. Ponadto wystąpiła w „Strasznym filmie 4”, „Strasznym filmie 5” czy też w „Rekinado 3”.

A Wy jak uważacie, dziewczyny bardzo się zmieniły?

Źródła: www.plotek.pl
Fotografie:
zamknij